Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

197 stemmen
Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

Juventus is in eigen land bezig aan een behoorlijk dramatisch seizoen. Na de puntenaftrek van 15 stuks wegens fraude-praktijken, lijkt de Oude Dame haar sportieve doelstellingen nu al te mogen vergeten. Daarnaast ligt ook de situatie van Paul Pogba zwaar op de maag bij de gevallen grootmacht.


Om dit seizoen weer op meerdere fronten voor de prijzen te kunnen strijden, pakte Juventus uit met een behoorlijk transferoffensief tijdens de voorbije zomermercato. Daarbij werd ook Pogba teruggehaald naar zijn oude club. De Fransman viel transfervrij op te pikken nadat zijn contract bij Manchester United was afgelopen. Daar stond wel een gigantisch salaris tegenover. Maar veel plezier beleefden de Italianen nog niet aan die investering. Zo kwam Pogba dit seizoen nog geen minuut in actie.

De middenvelder arriveerde dan ook met een blessure. Al snel bleek dat een operatie nodig was, maar Pogba stelde die zo lang mogelijk uit en hoopte op een natuurlijke genezing. Op die manier zou hij mogelijk het WK nog halen. Maar dat bleek uiteindelijk ijdele hoop. En dus ging de Fransman alsnog onder het mes. Weliswaar met enkele maanden vertraging, waardoor hij nog steeds niet in actie kon komen. Afgelopen weekend zat hij wel terug op de bank, maar het zou nog een hele poos duren alvorens hij weer volledige matchen kan afwerken.

VOLLEDIG SALARIS BETAALD
Volgens La Gazzetta dello Sport is men die situatie bij Juventus helemaal beu. 'Pogbasta', kopt de roze sportkrant. Want al die tijd moest de club wel zijn stevige salaris blijven doorbetalen. "Je kunt je afvragen hoe het mogelijk is dat Juventus het volledige salaris betaalt van een speler die besloot zijn operatie uit te stellen zonder de risico's voor de club af te wegen. Niemand kon hem dwingen zich te laten opereren, maar zijn keuze moet enkel en alleen door Juve worden bekostigd", klinkt het onder meer.

LEES OOK: Club Brugge loert mee: 'Spectaculaire wending Stankovic'

Pogba zou een deel van zijn salaris moeten laten vallen ...

Meest recent

Gent goed uit startblokken: KVM na één helft tegen touwen

AA Gent is goed aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. De Buffalo's pakten meteen ...

9
9
Genk met twee aanwinsten in basis; noodoplossing achterin

KRC Genk begint zondagnamiddag aan zijn nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers staan ...

24
24
'Club Brugge niet meer te houden: wéér aanwinst van 12 mil'

Club Brugge blijft met aanzienlijke bedragen goochelen op de transfermarkt. De Belgische ...

293
293
De Mil vlak voor aftrap: "Hij wil een transfer maken"

AA Gent opent zondagmiddag tegen KV Mechelen zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

36
36
'Lukaku op zucht van nieuwe club: financiële details bekend'

Dat Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli, is al een poosje bekend. En er zou nu ...

202
202
'Genk legt miljoenen neer: JPL-revelatie naar Cegeka Arena'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. De selectie van ...

226
226
'Nieuwe topaanwinst Club: toptarget bij beloften gezet'

Met Jan Virgili heeft Club Brugge zijn nieuwe flankaanvaller beet. Maar desondanks blijf de spoeling ...

367
367
Competitieopener Anderlecht: cruciale wissels in basiself

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

622
622
Fossey, Hautekiet, Epolo: Wilmots geeft stand van zaken

Standard Luik verwacht een drukke slotfase van de transferperiode. Verschillende spelers staan ...

134
134
Bruno hoopt op Sibierski: tijd voor volgende stap bij RSCA

RSC Anderlecht neemt het vandaag in het uitverkochte Lotto Park op tegen La Louvière. ...

408
408
TRANSFERUURTJE: Lukaku-deal bijna rond, akkoord PSG en Barça

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

213
213
De Bruyne pijnlijk in de fout bij Napoli, Jutgla kwelduivel

Kevin De Bruyne begint aan zijn tweede seizoen bij Napoli. De Rode Duivel kwam na het WK voor het ...

126
126
Van Gucht krijgt plots wel héél straffe concurrentie

Ruben Van Gucht kent de laatste maanden amper rust. De man die ondertussen zijn lot wist te ...

160
160
Meteen grote zorgen Cercle na Standard: achilleshiel bloot

Cercle Brugge speelde op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League op het veld van Standard Luik. ...

115
115
‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

118
118
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

53
53
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

370
370
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

91
91
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

250
250
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

184
184
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

468
468
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

132
132
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

227
227
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

890
890

Meer sportnieuws