Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

door
Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

Juventus is in eigen land bezig aan een behoorlijk dramatisch seizoen. Na de puntenaftrek van 15 stuks wegens fraude-praktijken, lijkt de Oude Dame haar sportieve doelstellingen nu al te mogen vergeten. Daarnaast ligt ook de situatie van Paul Pogba zwaar op de maag bij de gevallen grootmacht.


Om dit seizoen weer op meerdere fronten voor de prijzen te kunnen strijden, pakte Juventus uit met een behoorlijk transferoffensief tijdens de voorbije zomermercato. Daarbij werd ook Pogba teruggehaald naar zijn oude club. De Fransman viel transfervrij op te pikken nadat zijn contract bij Manchester United was afgelopen. Daar stond wel een gigantisch salaris tegenover. Maar veel plezier beleefden de Italianen nog niet aan die investering. Zo kwam Pogba dit seizoen nog geen minuut in actie.

De middenvelder arriveerde dan ook met een blessure. Al snel bleek dat een operatie nodig was, maar Pogba stelde die zo lang mogelijk uit en hoopte op een natuurlijke genezing. Op die manier zou hij mogelijk het WK nog halen. Maar dat bleek uiteindelijk ijdele hoop. En dus ging de Fransman alsnog onder het mes. Weliswaar met enkele maanden vertraging, waardoor hij nog steeds niet in actie kon komen. Afgelopen weekend zat hij wel terug op de bank, maar het zou nog een hele poos duren alvorens hij weer volledige matchen kan afwerken.

VOLLEDIG SALARIS BETAALD
Volgens La Gazzetta dello Sport is men die situatie bij Juventus helemaal beu. 'Pogbasta', kopt de roze sportkrant. Want al die tijd moest de club wel zijn stevige salaris blijven doorbetalen. "Je kunt je afvragen hoe het mogelijk is dat Juventus het volledige salaris betaalt van een speler die besloot zijn operatie uit te stellen zonder de risico's voor de club af te wegen. Niemand kon hem dwingen zich te laten opereren, maar zijn keuze moet enkel en alleen door Juve worden bekostigd", klinkt het onder meer.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Pogba zou een deel van zijn salaris moeten laten vallen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

66
66
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

28
28
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

31
31
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

39
39
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

79
79
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

177
177
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

129
129
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

211
211
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

149
149
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

106
106
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

586
586
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

335
335
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

134
134
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1211
1211
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

723
723
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

61
61
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

618
618
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1377
1377
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

569
569
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

610
610
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

274
274
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

501
501
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1108
1108
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

424
424

Meer sportnieuws