Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

door
Pogbasta: Juventus verliest geduld met grootverdiener

Juventus is in eigen land bezig aan een behoorlijk dramatisch seizoen. Na de puntenaftrek van 15 stuks wegens fraude-praktijken, lijkt de Oude Dame haar sportieve doelstellingen nu al te mogen vergeten. Daarnaast ligt ook de situatie van Paul Pogba zwaar op de maag bij de gevallen grootmacht.


Om dit seizoen weer op meerdere fronten voor de prijzen te kunnen strijden, pakte Juventus uit met een behoorlijk transferoffensief tijdens de voorbije zomermercato. Daarbij werd ook Pogba teruggehaald naar zijn oude club. De Fransman viel transfervrij op te pikken nadat zijn contract bij Manchester United was afgelopen. Daar stond wel een gigantisch salaris tegenover. Maar veel plezier beleefden de Italianen nog niet aan die investering. Zo kwam Pogba dit seizoen nog geen minuut in actie.

De middenvelder arriveerde dan ook met een blessure. Al snel bleek dat een operatie nodig was, maar Pogba stelde die zo lang mogelijk uit en hoopte op een natuurlijke genezing. Op die manier zou hij mogelijk het WK nog halen. Maar dat bleek uiteindelijk ijdele hoop. En dus ging de Fransman alsnog onder het mes. Weliswaar met enkele maanden vertraging, waardoor hij nog steeds niet in actie kon komen. Afgelopen weekend zat hij wel terug op de bank, maar het zou nog een hele poos duren alvorens hij weer volledige matchen kan afwerken.

VOLLEDIG SALARIS BETAALD
Volgens La Gazzetta dello Sport is men die situatie bij Juventus helemaal beu. 'Pogbasta', kopt de roze sportkrant. Want al die tijd moest de club wel zijn stevige salaris blijven doorbetalen. "Je kunt je afvragen hoe het mogelijk is dat Juventus het volledige salaris betaalt van een speler die besloot zijn operatie uit te stellen zonder de risico's voor de club af te wegen. Niemand kon hem dwingen zich te laten opereren, maar zijn keuze moet enkel en alleen door Juve worden bekostigd", klinkt het onder meer.

LEES OOK: Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Pogba zou een deel van zijn salaris moeten laten vallen ...

Meest recent

Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

133
133
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

16
16
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

26
26
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

18
18
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

46
46
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

21
21
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

126
126
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

48
48
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

37
37
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

992
992
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

31
31
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

42
42
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

54
54
Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

451
451
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

134
134
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

723
723
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

453
453
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

71
71
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

81
81
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

872
872
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

629
629
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

136
136
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

370
370
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

35
35
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

105
105

Meer sportnieuws