Geen goals, geen prijs: Ronaldo blijft op honger zitten

door
Geen goals, geen prijs: Ronaldo blijft op honger zitten

Cristiano Ronaldo zwichtte begin dit kalenderjaar dan toch voor de miljoenen uit Saudi-Arabië. Zo tekende de Portugese wereldster uiteindelijk een contract van 2.5 jaar bij de lokale topclub Al-Nassr. Maar zijn start bij zijn nieuwe club is vooralsnog geen groot succes te noemen.


Na een behoorlijk turbulente eerste seizoenshelft en een explosief interview met televisiepersoonlijkheid/zijn vriend Piers Morgan, werd het contract van de aanvaller bij Manchester United ontbonden. Ronaldo ging na het WK dan ook op zoek naar een nieuwe club. Hij zette oorspronkelijk zijn zinnen op een andere uitdaging aan de Europese top, maar zo'n aanbieding kwam uiteindelijk niet binnen. En dus besloot te Portugees om in te gaan om het lucratieve bod vanuit Saudi-Arabië.

Bij Al-Nassr werd Ronaldo één van de beste betaalde spelers ter wereld. Financieel gezien heeft hij dus niets te klagen, maar ook op sportief vlak wil CR7 in de herfst van zijn carrière nog mooie dingen laten zien. De eerste kans op een trofee heeft hij echter al door zijn vingers laten glippen. Al-Nassr sneuvelde donderdagavond immers in de halve finales van de Saudische Supercup door met 3-1 te verliezen van Ittihad FC.

RONALDO DROOG
De huidige leider uit de Saudische competitie had het mini-toernooi om de Supercup in de voorbije twee jaar nochtans telkens gewonnen. Maar dit keer toonde de concurrent uit Djedda zich dus te sterk. Ronaldo kon daar weinig aan veranderen. De Portugees bleef voor de tweede match op rij droog staan en wacht nog steeds op zijn eerste doelpunt namens Al-Nassr in een officiële wedstrijd, nadat hij wel twee keer scoorde in een oefenmatch tegen PSG.

LEES OOK: Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Ronaldo had beter kunnen stoppen ...

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

106
106
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

42
42
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

95
95
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

264
264
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

153
153
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

317
317
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

157
157
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

202
202
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

619
619
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

740
740
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

304
304
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

376
376
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

459
459
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

401
401
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

379
379
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

595
595
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

461
461
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws