Geen goals, geen prijs: Ronaldo blijft op honger zitten

door
Geen goals, geen prijs: Ronaldo blijft op honger zitten

Cristiano Ronaldo zwichtte begin dit kalenderjaar dan toch voor de miljoenen uit Saudi-Arabië. Zo tekende de Portugese wereldster uiteindelijk een contract van 2.5 jaar bij de lokale topclub Al-Nassr. Maar zijn start bij zijn nieuwe club is vooralsnog geen groot succes te noemen.


Na een behoorlijk turbulente eerste seizoenshelft en een explosief interview met televisiepersoonlijkheid/zijn vriend Piers Morgan, werd het contract van de aanvaller bij Manchester United ontbonden. Ronaldo ging na het WK dan ook op zoek naar een nieuwe club. Hij zette oorspronkelijk zijn zinnen op een andere uitdaging aan de Europese top, maar zo'n aanbieding kwam uiteindelijk niet binnen. En dus besloot te Portugees om in te gaan om het lucratieve bod vanuit Saudi-Arabië.

Bij Al-Nassr werd Ronaldo één van de beste betaalde spelers ter wereld. Financieel gezien heeft hij dus niets te klagen, maar ook op sportief vlak wil CR7 in de herfst van zijn carrière nog mooie dingen laten zien. De eerste kans op een trofee heeft hij echter al door zijn vingers laten glippen. Al-Nassr sneuvelde donderdagavond immers in de halve finales van de Saudische Supercup door met 3-1 te verliezen van Ittihad FC.

RONALDO DROOG
De huidige leider uit de Saudische competitie had het mini-toernooi om de Supercup in de voorbije twee jaar nochtans telkens gewonnen. Maar dit keer toonde de concurrent uit Djedda zich dus te sterk. Ronaldo kon daar weinig aan veranderen. De Portugees bleef voor de tweede match op rij droog staan en wacht nog steeds op zijn eerste doelpunt namens Al-Nassr in een officiële wedstrijd, nadat hij wel twee keer scoorde in een oefenmatch tegen PSG.

Ronaldo had beter kunnen stoppen ...

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

23
23
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

46
46
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

85
85
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

28
28
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

38
38
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

399
399
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

77
77
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

79
79
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

248
248
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

206
206
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

372
372
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

174
174
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

198
198
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

157
157
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

248
248
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

230
230
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

207
207
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

302
302
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

373
373
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws