'Parker open voor onverwachte Club Brugge-transfer'

door
'Parker open voor onverwachte Club Brugge-transfer'

Club Brugge blijft voorlopig wankelen in de Jupiler Pro League en liet afgelopen weekend al voor de zevende keer op rij punten liggen. Door deze dramatische reeks is zelfs de deelname aan de Champions' Play-Offs onder druk komen te staan. In de komende weken en maanden zal het niveau dus flink naar omhoog moeten, extra versterking lijkt dan ook welgekomen.


Coach Scott Parker liet afgelopen week echter verstaan dat Club Brugge niet van plan is om deze winter nog een hele waslijst aan versterkingen aan te trekken. De Engelsman vindt het zelf prettiger werken met een niet zo grote selectie, bovendien is hij nog steeds niet volledig klaar met een doorlichting van de huidige spelersgroep. Toch zou Parker achter de schermen nu groen licht hebben gegeven voor een opmerkelijke tranfertransactie.

Zo meldt Het Nieuwsblad dat Club met het idee speelt om Jack Hendry vroegtijdig terug te halen. De Schot was vorig seizoen maandenlang een vaste sterkhouder, maar verdween volledig uit beeld toen Alfred Schreuder overnam als hoofdcoach. Afgelopen zomer werd hij dan ook verhuurd aan het Italiaanse US Cremonese. Maar daar kan Hendry zich onvoldoende doorzetten. Mede daarom zou Blauw-Zwart overwegen om hem in de winter al terug te halen.

DEFENSIEVE ZORGEN
Bovendien heeft Club zelf te maken met de nodige verdedigende strubbelingen. Sinds zijn komst schoof Parker in nagenoeg elke wedstrijd met zijn defensieve pionnen. De trainer zou zelf dan voorstander zijn van een vroege terugkeer van Hendry. Het wordt dus vooral zaak of de betrokken partijen er tijdig zullen uitraken, binnen een week sluit de winterse transferperiode immers onverbiddelijk zijn deuren.

LEES OOK: Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club heeft nood aan defensieve versterking ...

Meest recent

Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

22
22
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

30
30
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

220
220
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

133
133
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

65
65
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

90
90
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

165
165
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

40
40
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

44
44
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

439
439
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

159
159
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

218
218
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

198
198
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

588
588
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

273
273
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

179
179
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

89
89
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

168
168
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

237
237
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

483
483
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

341
341
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

134
134
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

211
211
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

742
742

Meer sportnieuws