'Dani Alves gearresteerd in Barcelona'

door
'Dani Alves gearresteerd in Barcelona'

Opvallend nieuws vanuit Spanje, want daar melden verschillende media dat Dani Alves in Barcelona opgepakt zou zijn. De voormalige rechtsachter van FC Barcelona, PSG en Juventus werd gearresteerd naar aanleiding van aanrandingszaak, waarin een onderzoek naar de 39-jarige Braziliaan geopend werd.


Het was al een tijdje bekend dat het gerecht de zaak onderzocht en dat heeft nu dus tot de aanhouding van Alves geleid. De feiten dateren van de nacht van 30 op 31 december, toen Alves met een groep vrienden een nachtclub in Barcelona bezocht. Een jonge vrouw beschuldigde hem ervan haar betast te hebben, wat de speler zelf stellig ontkent.

"Ik was aan het dansen en had het naar mijn zin, zonder iemand lastig te vallen. Ik weet niet wie deze dame is. Hoe zou ik dat een vrouw aan kunnen doen?", reageerde Alves bij Atena 3. Er zouden wel camerabeelden zijn waarop te zien is hoe Alves alleen met de vrouw een toilet binnengaat en na iets minder dan een minuut weer buiten stapt. Toen Alves tien minuten later de discotheek verliet, zou de vrouw in tranen uitgebarsten zijn en zouden haar vriendinnen de security en politie ingeschakeld hebben.

Er lijkt dus wat spanning te bestaan tussen de verklaringen van Alves en het bewijsmateriaal. Op zijn 39ste is de veelwinnaar nog steeds als speler aan de slag, tegenwoordig bij het Mexicaanse Pumas UNAM. Daar ligt hij nog tot komende zomer onder contract. In november en december maakte Alves ook nog deel uit van de Braziliaanse selectie voor het WK in Qatar.

Denk je dat deze zaak nog een staartje zal krijgen?

Meest recent

'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

162
162
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

46
46
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

443
443
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

511
511
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

213
213
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

72
72
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

203
203
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

475
475
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

930
930
'Barça doet LaLiga beven met twee mega-aankopen in 2026'

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

405
405
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

527
527
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

417
417
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

251
251
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

149
149
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

542
542
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

430
430
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

240
240
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

496
496
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

345
345
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

162
162
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

69
69
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

327
327
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1737
1737
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

934
934
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

326
326

Meer sportnieuws