Brighton-coach heeft opmerkelijke boodschap voor Trossard

door
Brighton-coach heeft opmerkelijke boodschap voor Trossard

Brighton zorgde zaterdagnamiddag alweer voor een stunt in de Premier League door Liverpool een 3-0 om de oren te geven. Het had daarvoor niet eens Leandro Trossard nodig, want de Rode Duivel zat niet in de kern. De voorbije dagen ontstond immers een heuse storm rond onze landgenoot, die overhoop ligt met trainer Roberto De Zerbi.


Volgens de Italiaan had Trossard de training vroeger verlaten zonder toestemming en zonder uitleg, maar de makelaar van de 28-jarige reageerde met een vlammend statement .Josy Comhair beweerde daarin dat De Zerbi al enkele weken niet meer met Trossard sprak na een akkefietje met een ploegmaat. "Afgelopen maandag heeft de trainer Leandro in groep vernederd en heeft de coach aangeven hem niet meer te willen zien. Een trainer die al vier weken niet rechtstreeks communiceert met zijn speler is werkelijk onbegrijpelijk", klonk het onder meer.

Na de knappe zege tegen Liverpool kwam De Zerbi echter met een opvallende reactie. "Dit is een fantastische situatie", liet hij zowaar optekenen bij The Athletic toen hem naar Trossard gevraagd werd. "Want als hij hieruit leert en zijn attitude verbetert, kan hij alleen maar beter worden. Wij zijn Brighton, een middenmoter in deze competitie, en dus moeten we meer aan het team denken dan aan onszelf."

LUISTEREN
De Zerbi benadrukte ook dat de deur voor Trossard zeker niet gesloten is. "Ik wil niet spreken over de communicatie van zijn makelaar, want ik ken die man niet. Ik ken alleen Leo. Ik ben bereid om naar hem te luisteren", stelde hij nog. "Maar ik denk niet dat ik een fout gemaakt heb met hem. Hij is een goede jongen en een belangrijke speler voor ons, maar hij moet zich aan mijn attitude aanpassen. Ik ben de trainer, ik bepaal de regels in de kleedkamer. Zo simpel is het."

LEES OOK: Micah Richards kijkt video's De Cuyper: "Eerlijk jongens ..."

🔥 Wat iedereen nu leest

'Noa Lang in de miserie: enorme mokerslag bij Napoli'
'Noa Lang in de miserie: enorme mokerslag bij Napoli'
Openbaring Vanheusden slaat in als bom:
Openbaring Vanheusden slaat in als bom: "Kies nu voor mijn geluk"

Zal Trossard nog voor Brighton spelen?

Meest recent

Anderlecht laat ex-speler links liggen: "De club moet ook willen"

In de hoop om eindelijk weer te kunnen meestrijden voor de prijzen, besloot RSC Anderlecht in het ...

51
51
Rangers grijpt drastisch in voor tweeluik tegen Club

In de voorrondes van de Champions League weet Club Brugge waar het aan toe is. Om de League Phase ...

182
182
'Donnarumma zet zich schrap: bizar bod op Ederson'

Gianluigi Donnarumma kondigde begin deze week aan dat hij op vertrekken staat bij Paris ...

56
56
Antwerp bibbert: Doumbia plakt percentage op last-minute vertrek

Antwerp FC gaat zondag in Charleroi op zoek naar zijn tweede overwinning op rij. Daarvoor rekent de ...

146
146
Verbazing rond Club-aanwinst: "Nooit van hem gezien"

Club Brugge plaatste zich afgelopen dinsdag voor de laatste voorronde na een 3-2-zege tegen RB ...

468
468
Jean-Marie Pfaff diep geraakt door plotse onthulling

Ook zoveel jaren na de succesreeks 'De Pfaffs' blijft Vlaanderen de populaire familie omarmen. Oud ...

89
89
TU: 'Anderlecht vindt opvolger Dolberg, supertransfer Lammens'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste maand begonnen, maar er staat nog heel wat te ...

253
253
Deze club wil Barça pijn doen: jacht op Frenkie

Het seizoen in La Liga is vrijdag afgetrapt, maar de zomertransferperiode is nog niet afgelopen. Ook ...

80
80
'Bromsnor' Derksen breekt stilzwijgen over groot privé-drama

Johan Derksen en zijn vrouw Isabelle hebben deze zomer een groot verlies moeten verwerken. Het gezin ...

39
39
Vormer heeft gouden raad voor Club: “Hij is écht goed”

Club Brugge moest afscheid nemen van sterkhouder Ardon Jashari. De Zwitser maakte een knaltransfer ...

700
700
Openbaring Vanheusden slaat in als bom: "Kies nu voor mijn geluk"

Zinho Vanheusden verbaasde vriend en vijand door een contract te tekenen bij Spaanse derdeklasser ...

237
237
Club toont geen genade: Rigaux forceert toptransfer

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Hugo Camberos (18) en Dévy Rigaux gebruikt een slimme ...

407
407
'Transferbom bij Standard: mikken op bekende ster'

Marc Wilmots wil in zijn eerste mercato voor Standard Luik uitpakken met een grote naam. Zo werd ...

206
206
Het gaat niet goed met David Hubert: "Ik voel me kut"

Oud-Heverlee Leuven leek op weg naar een zekere nederlaag tegen KRC Genk, maar de thuisploeg vocht ...

257
257
Eerbetoon Diogo Jota eindigt in ongezien schandaal

Liverpool en Bournemouth openden de Premier League namens het seizoen 2025/2026. Het werd een ...

109
109
'Witte rook op til: kassa rinkelt bij Club Brugge'

De matchen volgen elkaar snel op voor Club Brugge, maar achter de schermen blijft Blauw-Zwart ook ...

640
640
Roze wolk De Bruyne barst: Napoli-droom slaat om

Kevin De Bruyne beleeft bij Napoli een droomtransfer, maar de realiteit in Italië zal anders ...

1018
1018
'Opbod bij Antwerp: Lammens grof wild bij Europese top'

Antwerp gaat zondag op bezoek bij Charleroi, waar het wraak hoopt te nemen voor het misgelopen ...

255
255
Smaakmaker Club Brugge plots out: dít zit erachter

Terwijl de focus stiekem al op het Champions League-tweeluik tegen Rangers ligt gaat Club Brugge ...

564
564
Cruciaal transfernieuws Genk: "Voor zover ik weet ..."

KRC Genk heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Limburgers moesten er vrijdagavond ...

206
206
'Hayen gooit roer om: tot zes wissels in basiself'

Club Brugge KV maakt zich op voor het levensbelangrijke Europese tweeluik tegen Rangers FC. Maar ...

468
468
Salah barst in tranen uit na emotionele avond op Anfield

Liverpool FC heeft vrijdagavond het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt met een ...

95
95
DAZN-soap escaleert verder: nieuwe details op tafel

Ook de vierde speeldag van de Jupiler Pro League zal enkel en alleen te zien zijn via de app van ...

1273
1273
'Spectaculaire transfer Trossard: vraagprijs Arsenal gelekt'

Het einde van de zomerse transferperiode komt stilaan in zicht, maar er zitten nog heel wat deals in ...

264
264
'Gent en Anderlecht gaan nek-aan-nek om ex-speler PSG'

Hoewel de Jupiler Pro League alweer aan de vierde speeldag is beland, zijn de meeste Belgische druk ...

481
481

Meer sportnieuws