'Engels incasseert nieuwe mokerslag bij Antwerp'

door
'Engels incasseert nieuwe mokerslag bij Antwerp'

Het zijn drukke weken voor Antwerp, dat woensdagavond alweer een topwedstrijd moet afwerken. In de kwartfinale van de Croky Cup neemt de Great Old het immers op tegen KRC Genk, de autoritaire leider in de Jupiler Pro League. Voor Mark van Bommel wordt het voor die wedstrijd op een aantal posities weer puzzelen. Achterin heeft hij bijvoorbeeld weinig overschot.


De laatste wedstrijden zat de 19-jarige Zeno Van den Bosch, die nog geen minuut voor het A-elftal speelde, telkens op de bank als extra centrale verdediger. Andere opties blijven er immers niet meer over. Dinis Almeida vertrok deze maand, Ritchie De Laet is out en ook op Björn Engels kan Van Bommel nog steeds niet rekenen. Het is nog maar de vraag wanneer die laatste zal terugkeren.

Zijn laatste wedstrijd speelde Engels begin februari 2022 tegen Union. Hij viel toen uit met een spierscheur en sindsdien volgde een lijdensweg van bijna een jaar. Telkens een terugkeer leek te wenken, moest Engels met een nieuwe blessure afrekenen. Ook tijdens zijn periodes bij Club Brugge en Aston Villa stond hij al lange periodes aan de kant met blessures. Een knieblessure kostte hem bij Club bijvoorbeeld maar liefst veertien maanden.

GOEDE AFLOOP
Van Bommel probeert wel optimistisch te blijven over de 28-jarige. "Natuurlijk vreet deze situatie aan hem. Hij heeft tussendoor al een paar keer aangepikt om dan weer uit te vallen. Mentaal moet je ijzersterk zijn in zo’n situatie", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "Als technische staf en als club proberen we hem zo veel mogelijk te steunen. Het geloof in een goede afloop is nog altijd groot. Maar wanneer Björn kan terugkeren, blijft moeilijk te voorspellen."

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Zal Engels nog terugkeren bij Antwerp?

Meest recent

Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

0
0
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

23
23
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

97
97
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

75
75
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

30
30
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

245
245
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

198
198
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

502
502
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

60
60
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

133
133
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

381
381
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

316
316
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

179
179
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

181
181
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

137
137
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

106
106
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

477
477
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

93
93
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

350
350
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

145
145
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

891
891
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

464
464
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

144
144
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

581
581

Meer sportnieuws