'Club Brugge vol voor Parker: plan-B staat klaar'

673 stemmen
'Club Brugge vol voor Parker: plan-B staat klaar'

Daags voor de jaarwissel lijkt Club Brugge zijn nieuwe hoofdtrainer nagenoeg beet te hebben. Verschillende bronnen melden namelijk dat de Engelsman Scott Parker op punt staat om zijn kribbel te zetten onder een contract in het Jan Breydel-stadion. Al zou de deal nog niet helemaal beklonken zijn.


Nadat het ontslag van Carl Hoefkens afgelopen woensdag officieel bekend werd gemaakt, schakelde Club een tandje bij in de zoektocht naar een opvolger. Verschillende grote kandidaten, zoals Roberto Martinez en Kasper Hjulmand, bedankten echter al snel voor een avontuur bij de Belgische kampioen. Anderen waren dan weer te duur of onhaalbaar, Steven Gerrard bijvoorbeeld. En zo belandden de Bruggelingen uiteindelijk bij Parker.

Die deed als speler een smak ervaring op in de Premier League, als hoofdcoach was hij dan weer actief bij Fulham FC en AFC Bournemouth. Bij die laatste club werd hij in augustus bedankt voor bewezen diensten, waardoor Blauw-Zwart hem nu veel gemakkelijker kan vastleggen. Zijn overgang naar West-Vlaanderen is wel nog niet volledig rond. Maar in het beste geval zou zaterdag, uiterlijk zondag een akkoord beklonken worden.

PLAN-B ACHTER DE HAND
Moest een doorbraak uiteindelijk uitblijven, zou Club volgens Het Laatste Nieuws al een plan-B achter de hand hebben. Dat is ook nodig want veel tijd valt er niet te verliezen. Binnen een week volgt al de levensbelangrijke topper op het veld van leider KRC Genk, Blauw-Zwart wil er dus alles aan doen om de nieuwe coach maandag op het trainingsveld te krijgen. Hoe diens nieuwe staff er zal uitzien, is overigens ook nog niet bekend.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Club had beter een coach gepakt met ervaring in de JPL ...

Meest recent

Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

2
2
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

15
15
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

131
131
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

82
82
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

153
153
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

64
64
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

124
124
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

249
249
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

144
144
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

122
122
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

198
198
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

726
726
Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

161
161
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

529
529
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

564
564
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

366
366
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

259
259
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

225
225
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

69
69
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

81
81
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

278
278
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

64
64
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

309
309
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

110
110
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

462
462

Meer sportnieuws