Club Brugge is volgens verschillende media geïnteresseerd in Luka Djordjevic. De negentienjarige aanvaller van Zenit-Sint Petersburg geldt als een toptalent in Rusland, maar bij de club van Axel Witsel en Nicolas Lombaerts komt hij amper aan spelen toe.
Afgelopen seizoen kwam hij niet verder dan zeven wedstrijden. Daarin kon hij niet scoren. Zenit had hem op zeventienjarige leeftijd overgenomen van het Montenegrijnse Mogren. Daar wist hij tien keer te scoren in 24 wedstrijden.
Blauw-Zwart krijgt wel stevige concurrentie. Ook het Spaanse Levante en het Nederlandse Vitesse hopen de aanvaller aan te trekken. Zenit zou de speler het liefst willen verhuren, maar voor 1,5 miljoen euro zou hij ook definitief aangetrokken kunnen worden. Bij Club zou hij de conurrentie met Tom De Sutter en Eidur Gudjohnsen moeten aangaan.
LEES OOK:
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko