'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

door
'Volgende monsterbod Al-Nassr is voor Barça-ster'

In Saudi-Arabië hebben ze duidelijk grote plannen. De oliestaat wil het WK 2030 organiseren en hoopt zijn kandidatuur kracht bij te zetten door de komende maanden een reeks vedetten te lokken. Topclub Al-Nassr neemt daarbij het voortouw en is dezer dagen niet weg te slaan uit de krantenkolommen. Ze doen immers de ene na de andere vedette een voorstel.


Al sinds de zomer proberen ze om Cristiano Ronaldo te overtuigen met een voorstel van maar liefst 200 miljoen euro per jaar. Een deal leek de voorbije weken ook effectief in de maak, al zouden de onderhandelingen momenteel in de koelkast zitten omdat Ronaldo alsnog naar een Europese club zou kunnen. Daarnaast zou Al-Nassr de voorbije dagen ook nog gepolst hebben bij onder meer N'Golo Kanté en Sergio Ramos.

Daar blijft het niet bij, want Mundo Deportivo meldt dat nu ook Sergio Busquets een voorstel op zak heeft. Al-Nassr probeert ook de 34-jarige middenvelder van FC Barcelona te verleiden met een zeer lucratief voorstel waarbij hij een pak meer kan verdienen dan hij in Camp Nou. Desondanks lijkt Busquets niet meteen van plan om daarop in te gaan.

BLIJVEN OF MLS
Het zag er aanvankelijk naar uit dat Busquets volgend seizoen zijn carrière zou verderzetten in de Amerikaanse MLS bij Inter Miami, maar op dit moment lijkt het zeer waarschijnlijk dat hij alsnog zijn contract bij Barça zal verlengen. Trainer Xavi zou zijn sterkhouder overtuigd hebben om toch te blijven, terwijl Busquets ook een jaartje zou willen wachten om naar Miami te trekken omdat Lionel Messi ook gaat bijtekenen bij PSG.

LEES OOK: 'Geen genade bij Barça: grote naam naar exit gepusht'

Zal Al-Nassr ook echt een grote naam strikken?

Meest recent

Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

1
1
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

25
25
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

39
39
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

48
48
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

113
113
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

408
408
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

317
317
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

74
74
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

269
269
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

969
969
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

155
155
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

231
231
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

686
686
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

356
356
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

101
101
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

75
75
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

104
104
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

235
235
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61

Meer sportnieuws