'Standard vindt defensieve versterking bij buren'

door
'Standard vindt defensieve versterking bij buren'

Standard lijkt dit seizoen stilaan weer te verrijzen uit de doden, want na de overname door 777 Partners en de aanstelling van Ronny Deila maken ze het dit seizoen de topclubs weer moeilijk. In eigen huis klopten ze al Anderlecht, Club Brugge en Antwerp, maar tegen de kleinere teams presteren de Rouches nog wisselvallig. Daardoor moeten ze het voorlopig doen met een zevende plaats en dus wacht hen de komende maanden nog een felle strijd om de play-offs te halen.


Om die strijd tot een goed einde te brengen, zal Standard wellicht in januari weer de transfermarkt op trekken. Ze kunnen wel nog enkele versterkingen gebruiken, zeker omdat ze op het punt staan om met Selim Amallah en Nicolas Raskin enkele belangrijke spelers te verliezen. Ook achterin mag er nog wat bij, maar daarvoor zoekt Standard het niet ver.

Journalist Sacha Tavolieri weet immers dat Sandro Trémoulet één van de namen op het Luikse lijstje is. De 23-jarige Fransman is actief bij de buren uit Seraing, waar de scouts van Standard hem op het oog gekregen hebben door zijn uitstekende data. De centrale verdediger is pas sinds de zomer aan de slag in het Stade du Pairay, nadat hij overkwam van de Franse vierdeklasser FC Sète.

STAP HOGEROP
Trémoulet was dit seizoen doorgaans titularis bij Seraing en kwam tot dusver dertien keer in actie in de Jupiler Pro League. Hij heeft nog een contract tot 2024 met optie op een extra seizoen, maar kan na zes maanden mogelijk alweer een fraaie stap hogerop zetten. Bij Standard zou hij de concurrentie aan moeten gaan met Noë Dussenne en Konstantinos Laifis, voor wie Deila weinig alternatieven heeft. Als er met één van hen iets scheelt, moet hij momenteel Bokadi een rij achteruit halen of teruggrijpen naar de jongeren Ngoy en Noubi.


LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

🚀

Zou hij een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

26
26
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

41
41
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

55
55
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

81
81
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

14
14
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

155
155
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

36
36
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

157
157
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

114
114
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

80
80
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

235
235
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

187
187
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

57
57
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

83
83
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

140
140
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

205
205
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

108
108
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

206
206
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

43
43
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

118
118
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

136
136
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

234
234
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

75
75
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

526
526

Meer sportnieuws