'Barça wil uitpakken: 7 'low-cost' transfertargets'

door
'Barça wil uitpakken: 7 'low-cost' transfertargets'

in de Spaanse Primera Division was het FC Barcelona dat het eerste luik van het seizoen kon afsluiten als leider. De kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer heeft dus zijn vruchten afgeworpen, desondanks speurt de club alweer naar nieuwe aanwinsten. Al moeten de Catalanen daarbij wel rekening houden met de financiële limieten.


Na tal van boekhoudkundige ingrepen kon het bestuur van Barça tijdens de voorbije mercato een indrukwekkend lijstje aan nieuwe krachten in huis halen: Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United), Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen, Marcos Alonso (beiden Chelsea) en Hector Bellerin (Arsenal FC) gingen op Camp Nou aan de slag. Toch zou men coach Xavi Hernandez in de komende mercato's van nog meer versterking willen voorzien.

ZEVEN TARGETS
Maar de club kampt nog steeds met een heuse schuldenberg en zal dus rekening moeten houden met de Financial Fair Play-regels. Daarom volgt Barcelona ook goedkopere alternatieven: spelers die bijna uit contract lopen en dus voor een beperkte som op te pikken vallen. En volgens het medium Mundo Deportivo heeft Barcelona momenteel een zevental van dat soort spelers op de verlanglijst staan.

De meest concrete namen zijn die van de Duitse WK-gangers Ilkay Gündogan (Manchester City) en Youssoufa Moukoko (Borussia Dortmund). Om de defensie te versterken volgt men dan weer Iñigo Martinez (Athletic Bilbao) en Milan Skriniar (Internazionale), terwijl Ngolo Kanté (Chelsea FC) een optie voor het middenveld kan worden. In mindere mate worden ook de dossiers van Marco Asensio (Real Madrid) en Marcus Rashford (Manchester United) gevolgd. Bij elk van deze spelers geldt wel één voorwaarde: ze mogen hun aflopend contract niet verlengen om in aanmerking te komen voor een overstap naar Camp Nou.

POLL: Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Het is zover: Brazilië kondigt komst Ancelotti officieel aan

De voorbije jaren flirtten ze al meermaals met elkaar, maar nu wordt het huwelijk eindelijk ...

24
24
AA Gent vraagt grote dienst aan morrende supporters

AA Gent beleefde zondag alweer een pijnlijke namiddag. Het kreeg deze keer in eigen stadion een ...

68
68
Vandenbempt legt Club Brugge op de rooster: “Dat is toch pijnlijk”

Club Brugge is de huidige landskampioen, maar Union SG is goed op weg om het stokje over te nemen. ...

174
174
Vandenhaute ontmaskerd: “Twijfel Marc Coucke weggenomen"

RSC Anderlecht kwam op de officiële kanalen weer met grote veranderingen op de proppen. Met Tim ...

266
266
Hayen van Club Brugge naar de Premier League?

Nicky Hayen gooide vorig seizoen hoge ogen door na het ontslag van Ronny Deila alsnog de landstitel ...

573
573
KV Kortrijk mag toch hopen dat publiekslieveling blijft

Voor KV Kortrijk viel afgelopen weekend het doek over haar verblijf in eerste klasse. Na zeventien ...

142
142
'Kompany krijgt enorme klap in strijd voor nieuwe ster'

Vincent Kompany mocht vorig weekend een feestje bouwen met Bayern München, want dat mocht een ...

76
76
JM Pfaff laat Anderlecht watertanden met Lukaku-onthulling

Romelu Lukaku kwam als 16-jarige op het voetbaltoneel bij RSC Anderlecht. Vele jaren en doelpunten ...

183
183
Pocognoli dient Vandenhaute van antwoord na Union-uitspraak

Nadat het de voorbije drie seizoenen telkens op het nippertje nog fout ging, kan Union dit seizoen ...

110
110
Matz Sels schrikt: bliksemvertrek na clash eigenaar en T1?

Matz Sels schrok zich afgelopen speeldag een hoedje na de wedstrijd van Nottingham Forest tegen ...

82
82
'Real lost laatste Alonso-probleem op, witte rook Ancelotti'

Real Madrid ging zondag in El Clasico op pijnlijke wijze onderuit tegen FC Barcelona, want het gaf ...

56
56
Union wil revolutie in Europees voetbal met gewaagd voorstel

Union heeft de voorbije jaren op indrukwekkende wijze de top van het Belgische voetbal bestormd. ...

141
141
'Spraakmakende terugkeer Axel Witsel bij Standard'

Het belooft een spannende zomer te worden voor heel wat Rode Duivels. Verschillende bekende ...

180
180
'Club Brugge snoept nu ook laatste troef van Anderlecht af'

De Champions' Play-Off is nog niet voorbij, maar we kunnen twee wedstrijden voor het einde toch al ...

1676
1676
"Neppe club!" - David Beckham schiet ferm uit zijn krammen

David Beckham heeft Inter Miami tot ongekende hoogtes geleid. De Engelsman werd na zijn ...

60
60
Stijnen geeft aan: daar ligt dé kans voor Patro tegen Cercle

Het seizoen in de Jupiler Pro League is bijna voorbij en heel veel is al beslist. Slechts twee ...

239
239
'Standard heeft eindelijk technisch directeur beet'

Voor Standard is de Europe Play-Off een totale miskleun geworden. De Rouches begonnen die nog als ...

296
296
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest publiekslieveling, groen licht KDB'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

579
579
Hasi buiten bij Anderlecht? Albert spreekt heldere taal

RSC Anderlecht werd een week na de verloren bekerfinale andermaal met de neus op de feiten gedrukt. ...

315
315
Hayen zet Club op scherp: "Zo'n dingen mogen niet gebeuren"

Club Brugge laat voorlopig geen steken vallen in zijn jacht op koploper Union SG. Zondagavond won ...

178
178

Meer sportnieuws