Martinez komt met prachtig eerbetoon aan Hazard

door
Martinez komt met prachtig eerbetoon aan Hazard

Roberto Martinez was zes jaar lang de coach van Eden Hazard bij de Rode Duivels. Hij behield tot het einde vertrouwen in de 31-jarige Belg. Tegenover Het Belang van Limburg kwam de onlangs opgestapte bondscoach van België met zeer mooie woorden voor Hazard.


"Er zijn veel manieren om een erfenis achter te laten in het voetbal. Eden heeft het shirt van de Rode Duivels aangetrokken en na 126 wedstrijden heeft hij het op een betere plek achtergelaten. Hij was de aanvoerder van de avond in Kazan (winst tegen Brazilië op het WK 2018 in Rusland, nvdr) en scoorde in de wedstrijd om het brons. Dat alles met een uniek talent en dat te delen zoals niet veel indivialistische spelers doen. Altijd met een glimlach. Hij is een echte Belgische voetballegende", aldus de Spanjaard.

TOEKOMST

Hazard nam gisteren na 14 jaar afscheid van de Rode Duivels. De internationale media en spelers en fans reageerden op zijn afscheid. Toch is er misschien nog een kleine hoop op een verrassende terugkeer. Vital Borkelmans en Arnar Vidarsson sluiten het niet helemaal uit. "We gaan hem missen bij de Rode Duivels. En toch… Als ik hem was, had ik nog even gewacht wie er trainer zou worden. Misschien kon die die schwung wel terugbrengen bij hem. Hopelijk komt er een coach die hem toch nog kan overtuigen om terug te keren, maar daar vrees ik voor", aldus Borkelmans. Eerst is het wachten op de nieuwe bondscoach.

LEES OOK: Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Zal Martinez Hazard ooit nog coachen?

Meest recent

Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

3
3
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

12
12
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

50
50
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

35
35
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

8
8
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

122
122
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

144
144
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

37
37
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

90
90
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

299
299
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

48
48
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

216
216
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

194
194
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

75
75
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

24
24
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

68
68
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

193
193
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

99
99
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

74
74
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

125
125
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

390
390
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

40
40
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

165
165
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48

Meer sportnieuws