TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

door
TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang bleef Club Brugge afgelopen zomer trouw, maar het blijft wel degelijk zijn bedoeling om op termijn in een topcompetitie aan de slag te gaan. Volgens de Engelse transferwatcher Dean Jones is het slechts een kwestie van tijd alvorens hij de stap zet. "Noa Lang heeft een internationale reputatie", klinkt het bij GiveMeSport. "Er zijn allicht 10 à 12 clubs die hem van dichtbij volgen en gewoon afwachten tot het tijd is om door te drukken en een effectief bod neer te leggen voor een speler van zijn potentieel."



Radja Nainggolan is persona non grata bij Royal Antwerp FC. Tijdens de komende wintermercato zal de club dan ook meewerken aan een vertrek van de middenvelder. Italiaanse media melden alvast dat Cagliari een concretere piste zou zijn. Nainggolan heeft nog een goed contact met het bestuur en zou maar al te graag terugkeren naar zijn ex-ploeg. Al zal hij dan wel aan salaris moeten inbinden.

BUITENLAND
Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany werkt Bayern München achter de schermen nog steeds aan een deal rond Harry Kane, al is het geloof bij de clubleiding niet al te groot. Men verwacht dan ook dat de totaalprijs zou kunnen oplopen tot 80 à 100 miljoen euro. De spits, die komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, zou echter pas ten vroegste na het WK beslissen over zijn toekomst.



FC Barcelona lijkt één van zijn dragende krachten kwijt te spelen. Het contract van Sergio Busquets loopt na dit seizoen immers af en van een verlenging is momenteel geen sprake. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zet zijn entourage momenteel al aan tafel met een nieuwe club. Zo zou Busquets steeds dichter bij een overgang naar Inter Miami FC staan. Er zouden nog meer ploegen interesse tonen, maar de MLS-club zou momenteel de voorkeur dragen.



Volgens het Portugese Record voelt Bruno Fernandes zich weliswaar goed bij Manchester United, maar zou hij een transfer niet uitsluiten indien hij zich sportief gezien kan verbeteren. En die kans krijgt hij mogelijk in één van de komende mercato's. Zo beweert het genoemde medium dat Real Madrid zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor de WK-smaakmaker. Al is van een concreet bod vooralsnog geen sprake.



Paris Saint-Germain zou volgens Téléfoot in de race springen om de handtekening van Benjamin Pavard. De Ligue 1-leider is op zoek naar een extra verdediger om meer te kunnen roteren achterin. De Franse topclub wilde eerst Milan Skriniar (Internazionale) binnenhalen, maar dat bleek een moeilijke opdracht. Daarom zou de keuze voor komende zomer nu op Pavard gevallen zijn. Die speelt bij Bayern München als back, maar zou zelf de voorkeur hebben voor een meer centralere rol.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

6
6
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

128
128
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

592
592
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

117
117
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

206
206
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

230
230
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

221
221
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

315
315
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

180
180
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

277
277
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

220
220
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

304
304
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2840
2840
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

604
604
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

410
410
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

315
315
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

220
220
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

459
459
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

178
178
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1320
1320
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

561
561
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1734
1734
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

500
500
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

74
74
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

124
124

Meer sportnieuws