TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

door
TU: 'Oplossing Nainggolan nabij, Bayern pakt zwaar uit'

De WK-eindronde in Qatar is begonnen, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang bleef Club Brugge afgelopen zomer trouw, maar het blijft wel degelijk zijn bedoeling om op termijn in een topcompetitie aan de slag te gaan. Volgens de Engelse transferwatcher Dean Jones is het slechts een kwestie van tijd alvorens hij de stap zet. "Noa Lang heeft een internationale reputatie", klinkt het bij GiveMeSport. "Er zijn allicht 10 à 12 clubs die hem van dichtbij volgen en gewoon afwachten tot het tijd is om door te drukken en een effectief bod neer te leggen voor een speler van zijn potentieel."



Radja Nainggolan is persona non grata bij Royal Antwerp FC. Tijdens de komende wintermercato zal de club dan ook meewerken aan een vertrek van de middenvelder. Italiaanse media melden alvast dat Cagliari een concretere piste zou zijn. Nainggolan heeft nog een goed contact met het bestuur en zou maar al te graag terugkeren naar zijn ex-ploeg. Al zal hij dan wel aan salaris moeten inbinden.

BUITENLAND
Volgens Florian Plettenberg van Sky Germany werkt Bayern München achter de schermen nog steeds aan een deal rond Harry Kane, al is het geloof bij de clubleiding niet al te groot. Men verwacht dan ook dat de totaalprijs zou kunnen oplopen tot 80 à 100 miljoen euro. De spits, die komende zomer zijn laatste contractjaar ingaat bij Tottenham Hotspur, zou echter pas ten vroegste na het WK beslissen over zijn toekomst.



FC Barcelona lijkt één van zijn dragende krachten kwijt te spelen. Het contract van Sergio Busquets loopt na dit seizoen immers af en van een verlenging is momenteel geen sprake. Meer nog: volgens Mundo Deportivo zet zijn entourage momenteel al aan tafel met een nieuwe club. Zo zou Busquets steeds dichter bij een overgang naar Inter Miami FC staan. Er zouden nog meer ploegen interesse tonen, maar de MLS-club zou momenteel de voorkeur dragen.



Volgens het Portugese Record voelt Bruno Fernandes zich weliswaar goed bij Manchester United, maar zou hij een transfer niet uitsluiten indien hij zich sportief gezien kan verbeteren. En die kans krijgt hij mogelijk in één van de komende mercato's. Zo beweert het genoemde medium dat Real Madrid zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor de WK-smaakmaker. Al is van een concreet bod vooralsnog geen sprake.



Paris Saint-Germain zou volgens Téléfoot in de race springen om de handtekening van Benjamin Pavard. De Ligue 1-leider is op zoek naar een extra verdediger om meer te kunnen roteren achterin. De Franse topclub wilde eerst Milan Skriniar (Internazionale) binnenhalen, maar dat bleek een moeilijke opdracht. Daarom zou de keuze voor komende zomer nu op Pavard gevallen zijn. Die speelt bij Bayern München als back, maar zou zelf de voorkeur hebben voor een meer centralere rol.

LEES OOK: Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Lang heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

52
52
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

48
48
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

71
71
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

104
104
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

142
142
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

173
173
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

64
64
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

79
79
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

423
423
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

381
381
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

825
825
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

285
285
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

447
447
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

261
261
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1025
1025
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

340
340
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

394
394
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

665
665
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

274
274
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

584
584

Meer sportnieuws