Alarmbellen gaan af: Rode Duivel valt geblesseerd uit

door
Alarmbellen gaan af: Rode Duivel valt geblesseerd uit

Binnen acht dagen gaat het WK in Qatar officieel van start en dat betekent dat elke blessure die nu opgelopen wordt de alarmbellen doet afgaan. De Rode Duivels reizen al af met de nodige zorgen rond Romelu Lukaku, die een race tegen de klok afwerkt om fit genoeg te raken om in de groepsfase nog aan te kunnen treden. Nu krijgt Roberto Martinez nog een zorgenkind bij.


Vanuit Spanje komt immers het nieuws dat Yannick Carrasco een blessure opgelopen heeft. Dat is gebeurd in de laatste competitiewedstrijd van Atletico Madrid tegen Mallorca vorige woensdag, zo laat zijn club weten. Onderzoeken zouden duidelijk gemaakt hebben dat Carrasco met een contractuur sukkelt, waardoor hij dit weekend niet kan spelen in de Copa del Rey.

De timing van de blessure is hoogst ongelukkig met het WK voor de deur. Het toernooi lijkt voorlopig niet in gevaar te komen voor Carrasco, maar zo komt er mogelijk wel een vraagteken achter zijn naam voor de openingswedstrijd tegen Canada. Die wordt al binnen elf dagen gespeeld, op 23 november.

VOORBEREIDING
Wellicht zal er meer nieuws bekend worden wanneer Carrasco en de rest van de selectie na het weekend hun opwachting maken in Tubeke voor de start van de voorbereiding. Dinsdag vliegen ze vervolgens al naar Koeweit, waar ze voor de start van het toernooi nog een oefenwedstrijd tegen Egypte spelen.

LEES OOK: Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

Zal Carrasco de openingsmatch halen?

Meest recent

Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

0
0
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

95
95
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

20
20
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

114
114
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

141
141
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

54
54
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

340
340
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

205
205
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

305
305
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

239
239
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

137
137
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

259
259
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

217
217
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1005
1005
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

242
242
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

176
176
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1071
1071
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

450
450
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

176
176
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

278
278
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1081
1081
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

421
421
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

240
240
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

74
74

Meer sportnieuws