Ajax-droom Schreuder wordt heuse nachtmerrie: "Rot op!"

door
Ajax-droom Schreuder wordt heuse nachtmerrie:

Afgelopen zomer hield Alfred Schreuder het na een halfjaar alweer voor bekeken als trainer van Club Brugge. De Nederlander koos nog voor het einde van het seizoen voor een andere uitdaging en tekende bij Ajax, waar hem de zware taak wachtte om de naar Manchester United vertrokken succestrainer Erik ten Hag op te volgen. Dat lijkt met een sisser af te gaan lopen.


Schreuder slaagde er de voorbije maanden niet in om Ajax door de groepsfase van de Champions League te loodsen, want ze moesten hun meerdere erkennen in Liverpool en Napoli en spelen na Nieuwjaar in de Europa League. Ook in de Eredivisie loopt het alsmaar stroever, met vorig weekend een nederlaag in de topper tegen PSV en woensdag slechts een gelijkspel tegen het kwakkelende Vitesse. Daardoor blijft Ajax in de stand op de tweede plaats hangen, op één punt van PSV.

Daarmee lijkt Schreuder het nu al verkorven te hebben bij de aanhang. Die schreeuwde woensdag net als tegen PSV opnieuw om zijn ontslag. "Schreuder, rot op", rolde van de tribunes. Er lijkt inderdaad alsmaar meer druk te komen op de positie van Schreuder, wiens transfers niet uitpakten zoals gehoopt en de resultaten de op dat vlak verwende supporters niet kunnen overtuigen.

LAT LAGER
Ook analist Kenneth Perez was zeer hard voor Schreuder, wiens uitleg dat Ajax tegen Vitesse 'pech had' hem niet kon bekoren. "We zijn gewend dat Ajax natuurlijk de lat heel hoog legt. Soms ook onrealistisch hoog. Maar als jij de lat lager, lager en lager legt... Kijk, de spelers krijgen dit ook allemaal mee. Die denken: nou, we hebben het eigenlijk best behoorlijk gedaan. Terwijl, dit is toch onacceptabel?", sneerde hij bij ESPN.


LEES OOK: Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Zal Schreuder het einde van het seizoen nog halen?

Meest recent

'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

11
11
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

240
240
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

193
193
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

76
76
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

222
222
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

175
175
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

265
265
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

292
292
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

116
116
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

430
430
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

225
225
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

91
91
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

359
359
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

350
350
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

140
140
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

270
270
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

208
208
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

269
269
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

156
156
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

469
469
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

183
183
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

158
158
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

73
73
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75

Meer sportnieuws