Anderlecht krijgt duidelijkheid over 'terugkeer' Zirkzee

door
Anderlecht krijgt duidelijkheid over 'terugkeer' Zirkzee

Na een uiterst wisselvallig eerste deel van het seizoen, gaat RSC Anderlecht komende mercato allicht opnieuw op zoek naar extra versterking. Zo lijkt onder meer een nieuwe spits welgekomen. Maar een gedroomde terugkeer van Joshua Zirkzee zal er naar alle waarschijnlijkheid niet van komen.


In de voorbije weken bleek meermaals dat Anderlecht nog wel een centrumaanvaller met scorend vermogen kan gebruiken. Fabio Silva staat er te vaak alleen voor, Sebastiano Esposito kan maar niet overtuigen, Lucas Stassin moet nog verder groeien en Benito Raman lijkt hoogstens een wisselmogelijkheid. Paars-Wit zou dan ook al zijn opties afwegen. Onder meer de Kroaat Dion Drena Beljo wordt genoemd.

Daarnaast deden de voorbije dagen opnieuw geruchten de ronde over een comeback van Zirkzee. Anderlecht had de Nederlander na zijn huurbeurt graag definitief overgenomen, maar hij koos uiteindelijk voor een definitieve transfer naar het Italiaanse Bologna. Afgelopen weekend rakelde Lior Refaelov de geruchten omtrent een terugkeer echter weer op. Nadat Zirkzee zijn ex-club op Instagram feliciteerde met de zege tegen Eupen, antwoordde de Israëliër daarop: 'See you in january'.

WISHFUL THINKING
De reactie van Refaelov deed bepaalde supporters al dromen, maar volgens Het Nieuwsblad hoeft Paars-Wit niet te hopen. Zo wordt een terugkeer van de Nederlandse aanvaller bestempeld als 'wishful thinking'. Zirkzee had het in zijn eerste weken weliswaar lastig om zich door te zetten bij Bologna, maar daar begint hij steeds beter zijn draai te vinden. Het blijft dan ook zijn bedoeling om door te breken in de Serie A, een nieuwe huurbeurt lijkt op dit moment totaal niet aan de orde.

LEES OOK: 'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Anderlecht heeft het vertrek van Zirkzee onvoldoende opgevangen ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

7
7
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

32
32
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

319
319
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

281
281
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

168
168
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

220
220
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

63
63
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

559
559
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

204
204
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

384
384
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

592
592
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

209
209
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

387
387
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

162
162
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

159
159
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

75
75
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

255
255
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

76
76
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

328
328
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

225
225
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

234
234
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

529
529
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws