Jutgla geeft directe reden Club Brugge-transfer

door
Jutgla geeft directe reden Club Brugge-transfer

Club Brugge wil zich woensdagavond verzekeren van groepswinst in de Champions League. Dan moet het op eigen veld tegen FC Porto minstens een puntje zien te rapen. Om het verschil te maken tegen de Portugese kampioen wordt onder meer gerekend op Ferran Jutgla, die tijdens de heenmatch nog de grote uitblinker was.


Blauw-Zwart haalde afgelopen zomer de nodige versterking in huis en een aantal van die aanwinsten kon al snel indruk maken. Casper Nielsen slaagde er bijvoorbeeld in om Ruud Vormer op korte tijd te doen vergeten. En ook Raphael Onyedika bewees meteen zijn meerwaarde. Maar vooral de komst van Jutgla is voorlopig een schot in de roos. De Catalaan heeft na 18 wedstrijden namens Club al 8 doelpunten en 2 assists achter zijn naam staan.

Dat Jutgla een neus voor goals heeft, bewees hij de voorbije jaren al bij de B-ploeg van FC Barcelona. Desondanks had hij bij de Spaanse vice-kampioen weinig vooruitzichten om door te stoten naar de A-kern. En dus besloot hij elders op zoek te gaan naar een definitieve doorbraak. Verschillende ploegen toonden ook interesse in de 23-jarige aanvaller. Maar het was dus Club Brugge dat hem uiteindelijk kon overtuigen.

MOOI PROJECT
In een interview op de website van de UEFA geeft Jutgla nu ook meer uitleg bij die keuze. "We hadden een video-call met de club. Toen hebben ze mij het project uitgelegd en de faciliteiten, die fantastisch zijn, getoond", vertelt de spits. "Er werd me verteld dat ik elke week zou kunnen spelen, dat dit een goede plek was om me verder te ontwikkelen. Voor mij is het ook belangrijk om me gewaardeerd te voelen en ze gaven me veel verantwoordelijkheid. Tijdens de onderhandelingen stond het project ons echt aan en we zijn naar hier gekomen zonder twee keer na te denken."

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Jutgla speelt binnen de drie seizoenen in een topcompetitie ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

0
0
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

23
23
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

65
65
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

80
80
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

34
34
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

196
196
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

307
307
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

73
73
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

487
487
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

262
262
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

100
100
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

68
68
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

116
116
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

375
375
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

92
92
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

325
325
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

296
296
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

292
292
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

281
281
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94

Meer sportnieuws