Cristiano Ronaldo heeft na de met 5-3 gewonnen thuiswedstrijd van Portugal op IJsland geërgerd gereageerd op de meegereisde IJsland-fans. De supporters van IJsland lieten meermaals weten geen fan te zijn van de sterspeler van Real Madrid. Dit lieten ze duidelijk horen door vaak de naam van FC Barcelona-ster Lionel Messi te scanderen.
Ronaldo ergerde zich hieraan en het leek invloed te hebben op zijn spel in het EK-kwalificatieduel. Ondanks de vijf doelpunten die de Portugezen maakten, kwam de voormalig voetballer van onder andere Manchester United niet op het scorebord terecht. De 26-jarige techneut had slechte woorden over voor de voetbalfans. "Dit zijn ongewone dingen. Niet normaal", aldus Ronaldo tegenover
AS.
Voor de Portugees is het niet de eerste keer dat dit gebeurt. Eerder dit seizoen, in de Champions League, kreeg Ronaldo ook al fans tegen zich. In de uitwedstrijd tegen Dinamo Zagreb scandeerden de fans ook massaal de naam van Messi. De Portugees dacht de reden te weten. Volgens hem was de reden dat hij knap, rijk en een getalenteerd voetballer is.