'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

door
'Kansen op toptransfer Lavia stijgen gevoelig'

Romeo Lavia maakte in de zomer toch enigszins verrassend de overstap van Manchester City naar Southampton, maar dat bleek al snel een uitstekende keuze geweest te zijn van de jonge middenvelder. Bij de Saints werd Lavia immers meteen titularis en in zijn eerste weken in de Premier League maakte hij een grootse indruk. Zo groots zelfs dat Chelsea eind augustus al 50 miljoen euro veil had voor de 18-jarige.


Dat bod werd door Southampton echter van tafel geveegd, maar het zou goed kunnen dat de grootmacht snel terug komt aankloppen. The Athletic weet namelijk dat Chelsea graag Joe Shields bij Southampton wil weghalen als hoofd rekrutering. De Engelsman bekleedt diezelfde functie bij Southampton sinds juli en was dan ook verantwoordelijk voor de komst en snelle ontbolstering van Lavia.

Shields kende onze jonge landgenoot immers nog goed, want hij was eerder al verantwoordelijk voor de rekrutering in de jeugdacademie van Man City. Het hoeft dan niet te verbazen dat Lavia niet het enige talent was dat hij daar weghaalde. Ook Gavin Bazunu, Samuel Edozie en Juan Larios maakten nog de overstap en lieten sindsdien al mooie dingen zien.

TITANENSTRIJD
Schrik dus niet als Shields straks aan de slag gaat bij Chelsea en Lavia probeert mee te nemen. De Blues zullen in de zomer wellicht op zoek gaan naar versterking op het middenveld, want zowel Jorginho als N'Golo Kanté zijn einde contract. Bovendien wil eigenaar Todd Boehly graag jonge spelers aantrekken. Er is echter ook nog steeds Manchester City, dat over een terugkoopoptie beschikt. We zouden dus weleens snel een titanenstrijd om de diensten van onze piepjonge landgenoot kunnen krijgen.

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

🚀

Zal Lavia snel een stap hogerop zetten?

Meest recent

Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

5
5
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

48
48
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

18
18
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

76
76
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

43
43
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

337
337
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

187
187
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

241
241
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

205
205
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

401
401
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

258
258
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

46
46
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

160
160
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

82
82
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

530
530
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

96
96
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

172
172
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

410
410
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

490
490
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

147
147
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

229
229
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

102
102
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

96
96

Meer sportnieuws