Rottweiler Jason Denayer valt onthaalmoeder en twee peuters aan

door
Rottweiler Jason Denayer valt onthaalmoeder en twee peuters aan

Er was de voorbije weken heel wat te doen rond Jason Denayer. De verdediger werd door Roberto Martinez toch nog opgeroepen voor de Rode Duivels, ondanks dat hij al meer dan twee maanden zonder club zat. Hij kwam uiteindelijk wel niet in actie tegen Wales en Nederland en vond kort daarna ook eindelijk onderdak. Hij tekende verrassend genoeg een contract tot het einde van het seizoen bij Shabab Al-Ahli.


Denayer zal het komende jaar daardoor in Dubai vertoeven, wat betekent dat zijn woning in Ternat onbemand blijft. Daar deed zich dinsdag wel bijna een ramp voor. Het Laatste Nieuws meldt dat de rottweiler van Denayer ontsnapt was en een onthaalmoeder en twee kindjes van twee jaar oud aangevallen zou hebben. Omstaanders grepen gelukkig in en konden de hond weghalen.

Uiteindelijk kwamen de vrouw en kindjes er zo vanaf met lichte verwondingen. Voor de hond werd opvang gezocht in een asiel omdat Denayer in het buitenland verblijft, maar die werd niet gevonden. Het dier kreeg daarom uiteindelijk een spuitje. Het is niet duidelijk of er ook nog klacht ingediend zal worden tegen Denayer.

ERGER VERMEDEN
"We zullen ook nog met Jason Denayer het gesprek aangaan", reageert burgemeester Michel Vanderhasselt. "In de wijk waar hij woont, zijn trouwens wel vaker problemen met loslopende honden. Trouwens, mochten de getuigen niet tijdig ingegrepen hebben bij dit incident, dan was dit veel erger afgelopen. Ik vrees zelfs dat die kinderen er dan niet meer geweest zouden zijn."

LEES OOK: Rode Duivels krijgen geweldig nieuws voor cruciale match

Moet Denayer hiervoor gestraft worden?

Meest recent

Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

24
24
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

126
126
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

68
68
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

147
147
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

170
170
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

63
63
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

233
233
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

81
81
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

142
142
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

377
377
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

51
51
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

426
426
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

53
53
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1294
1294
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

544
544
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

251
251
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

262
262
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

125
125
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

257
257
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

77
77
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

538
538
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

693
693
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

172
172
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

202
202
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

170
170

Meer sportnieuws