TRANSFERUURTJE: 'Grootmacht volgt Lang, Arda naar België'

door
TRANSFERUURTJE: 'Grootmacht volgt Lang, Arda naar België'

De transfermarkt is inmiddels zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge kreeg Noa Lang in de zomer niet de transfer waar hij van droomde, onder meer omdat een blessure in augustus nog roet in het eten gooide. De Nederlander is inmiddels bijna hersteld en heeft nog enkele maanden om zich in de kijker te spelen voor het WK én de wintermercato. Hij wordt alvast niet vergeten door AC Milan, dat zijn evolutie van nabij zou blijven opvolgen.



Weldra maakt mogelijk een opmerkelijke naam zijn intrede in het Belgische voetbal, want niemand minder dan Arda Turan zou in ons land aan de slag gaan. De 35-jarige Turkse vedette maakte nog maar enkele weken geleden een einde aan zijn spelerscarrière, maar zou de nieuwe trainer kunnen worden van Olympic Charleroi. De eerstenationaler onderhandelt momenteel met Galatasaray, de laatste club van Arda, over een samenwerkingsverband.

BUITENLAND

Manchester City realiseerde in de zomer een absolute toptransfer door Erling Haaland te strikken en de Noor zou nu al bezig zijn om zijn nieuwe club aan de volgende grote aanwinst te helpen. Hij zou immers meehelpen om zijn ex-ploegmaat Jude Bellingham te overtuigen om voor City te kiezen. De 19-jarige middenvelder lijkt volgende zomer te gaan vertrekken bij Borussia Dortmund, dat wel zo'n 150 miljoen euro zou willen vangen.



Wie geen transfer kreeg in de zomer, was Sander Berge. De Noorse ex-speler van Genk raakte niet weg bij Sheffield United, ondanks interesse van Chelsea en Liverpool. Ten laatste na dit seizoen lijkt de middenvelder alsnog te gaan vertrekken en hij kan ook buiten Engeland op stevige belangstelling rekenen. Zo zouden ook Dortmund en zelfs FC Barcelona aan zijn komst denken.

Bij Barça lijken ze af te willen van Gerard PIqué, wiens zware salaris niet meer in verhouding staat tot zijn sportieve waarde. Xavi doet amper nog een beroep op zijn 35-jarige ex-ploegmaat, die nog een pikante transfer zou kunnen maken. Atletico Madrid zou zijn komst immers wel zien zitten. Piqué zou weleens verleid kunnen worden door Diego Simeone, want hij wil vooral spelen.

LEES OOK: Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Zal Lang in januari nog vertrekken?

Meest recent

Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

2
2
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

53
53
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

153
153
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

287
287
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

88
88
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

187
187
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

269
269
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

99
99
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

269
269
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

98
98
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

45
45
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

439
439
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

409
409
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

269
269
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

193
193
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

317
317
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

63
63
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

685
685
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

655
655
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

246
246
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

202
202
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

240
240
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

375
375

Meer sportnieuws