Mundo Deportivo zet 'toptarget Barça' op voorpagina

67 stemmen
Mundo Deportivo zet 'toptarget Barça' op voorpagina

FC Barcelona had in de voorbije jaren een enorme schuldenberg opgebouwd, desondanks kon het de selectie afgelopen zomer van een forse kwaliteitsinjectie voorzien. Daarvoor moesten wel allerlei 'creatieve' financiële constructies opgezet worden. Desondanks willen de club na het seizoen opnieuw stevig toeslaan.


De Catalanen haalden doelpuntenmachine Robert Lewandowski bij Bayern München weg als nieuwe superster. Daarnaast werden ook miljoenen neergeteld voor de komst van Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United). Franck Kessié en Andreas Christensen kwamen dan weer transfervrij over van respectievelijk AC Milan en Chelsea FC. En in het slot van de mercato werden met Marcos Alonso en Hector Bellerin nog twee extra backs aangetrokken. Toch werden niet alle dossier met succes afgerond.

Zo had coach Xavi Hernandez dolgraag Bernardo Silva aan zijn middenveld toegevoegd. De Portugees leek ook open te staan voor een verhuis naar Catalonië, maar Manchester City weigerde om zijn spelmaker te laten gaan. Zijn komst blijkt evenwel nog niet van tafel in Camp Nou. Zo meldt sportkrant Mundo Deportivo, dat de middenvelder zelfs in het groot op de voorpagina zet, dat Bernardo hét toptarget wordt voor 2023.

100 MILJOEN
Het zal evenwel niet evident worden om een deal rond te krijgen. Sowieso zal Barça eerst zelf in zijn (salaris)uitgaven moeten snoeien. Er zullen dus opnieuw bepaalde spelers moeten vertrekken, MD schuift alvast enkele vaste krachten naar voren: Sergio Busquets, Jordi Alba en Gerard Piqué. Daarnaast zal men ook City moeten overtuigen. De Engelsen zouden minstens 80 miljoen euro verlangen, een bedrag dat via allerlei variabelen kan oplopen tot een slordige 100 miljoen euro.

LEES OOK: Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

🚀

Barça moet strenger gecontroleerd worden op Financial Fair Play ...

Meest recent

Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

54
54
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

30
30
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

197
197
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

16
16
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

340
340
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

245
245
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

256
256
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

108
108
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

56
56
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

105
105
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

85
85
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

197
197
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

234
234
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

125
125
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

75
75
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

712
712
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

497
497
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

261
261
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

297
297
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

109
109
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

78
78
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

347
347
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

851
851

Meer sportnieuws