Rode Duivels zien alweer speler afhaken: "Martinez belde mij"

door
Rode Duivels zien alweer speler afhaken:

Vrijdag maakt Roberto Martinez bekend op welke spelers hij rekent voor de laatste twee wedstrijden in de Nations League tegen Wales en Nederland. De bondscoach zal wel moeten puzzelen, want onder meer Romelu Lukaku, Divock Origi en Thomas Foket zijn geblesseerd en er zijn ook twijfels rond de nog steeds clubloze Jason Denayer. De bondscoach keek de voorbije weken en maanden daarom ook naar enkele verrassende opties, maar dat leverde niet altijd succes op;


Zo lonkte hij bijvoorbeeld een tijdlang naar Pascal Struijk, maar de verdediger van Leeds United, die in Deurne geboren werd, gaf enkele dagen geleden aan dat hij uiteindelijk toch voor Oranje kiest. Hij werd meteen ook opgenomen in de voorselectie voor de komende interlands tegen Polen en de Rode Duivels en ontdekt vrijdag of hij ook de definitieve selectie haalt.

Een andere speler die op de radar van Martinez stond, was Ismael Saibari. De 21-jarige offensieve middenvelder is dit seizoen helemaal aan het doorbreken bij PSV, waar hij in de Europese matchen steevast het vertrouwen krijgt van Ruud van Nistelrooij en tot dusver tien keer in actie kwam. Saibari werd in Spanje geboren uit Marokkaanse ouders, maar verhuisde op zijn zesde naar België en groeide op in ons land. Hij kreeg zijn jeugdopleiding bij Beerschot, Anderlecht en Genk, dat hij in 2020 verruilde voor PSV.

KEUZE VOOR MAROKKO
"Ik vond het geweldig dat zo'n grote naam uit de voetballerij zich voor mij meldde, maar heb hem verteld dat ik voor Marokko kies", verklaart Saibari aan het Eindhovens Dagblad over het contact met Martinez. "Daarop liet hij weten dat ik in de toekomst welkom blijf, als ik mijn debuut nog niet heb gemaakt." De kans dat we Saibari alsnog in een shirt van de Rode Duivels zien, lijkt echter nihil. "Ja, ik kies definitief voor Marokko en zat recent ook in de voorselectie voor het WK, maar ga nu bij de beloften spelen", klinkt het vastbesloten.


LEES OOK: Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Had hij in de toekomst Rode Duivel kunnen worden?

Meest recent

DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

1
1
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

27
27
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

56
56
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

50
50
Garcia heeft geen geheim: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

75
75
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

244
244
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

232
232
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

517
517
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

283
283
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

195
195
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

108
108
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

53
53
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

155
155
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

52
52
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

84
84
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

101
101
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

118
118
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

85
85
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

176
176
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

189
189
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

136
136
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

232
232
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

277
277

Meer sportnieuws