AS: 'Paniekerige Klopp bood 100 miljoen bij Real'

door
AS: 'Paniekerige Klopp bood 100 miljoen bij Real'

In de Champions League staat Liverpool FC dinsdagavond onder behoorlijke druk voor de komst van Ajax. De Reds zijn immers erg wisselvallig aan het nieuwe seizoen begonnen, zowel in de CL als in de eigen Premier League. En dat zorgde blijkbaar voor de nodige paniek in de slotfase van de transferperiode.


De Engelse vice-kampioen staat in de eigen competitie slechts zevende met een povere 9 op 18. Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League werd dan weer met 4-1 verloren van SSC Napoli. Niet bepaald dus een droomstart. Al moet gezegd dat coach Jurgen Klopp wel een aantal belangrijke spelers heeft moeten missen. Met name dan op het middenveld. Zo liggen/lagen Thiago Alcantara, Naby Keita, Curtis Jones en Jordan Henderson in de lappenmand.

Toen die laatste eind augustus uitviel, sloeg de paniek dan ook toe op Anfield. Zo wou Klopp er absoluut nog een extra middenvelder hebben. Uiteindelijk viel de keuze op Arthur Melo, die voor een seizoen gehuurd werd van Juventus. Maar de Braziliaan was zeker niet plan-A bij de Engelsen. Zo meldt AS dat Klopp zijn zinnen had gezet op Federico Valverde. Naar verluidt had Liverpool liefst 100 miljoen euro over voor de Uruguayaan van Real Madrid CF.

CRUCIALE PION
Maar het dossier kwam nooit echt van de grond. De Spaanse kampioen was immers overduidelijk: Valverde is onder geen enkele voorwaarde te koop. De 24-jarige is dan ook uitgegroeid tot een belangrijke pion in het geheel van coach Carlo Ancelotti. Hij kan dan ook op verschillende posities uit de voeten, beschikt over een ijzersterk fysiek vermogen en begint nu ook regelmatig te scoren. Afgelopen weekend was Valverde bijvoorbeeld nog goed voor een wereldgoal tegen Mallorca. Real besefte dan ook al te goed dat het op zo'n korte tijd geen vervanger kon vinden van hetzelfde kaliber. Bovendien staat de club financieel sterk genoeg om het bod van 100 miljoen de prullenmand in te werpen.

LEES OOK: Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Valverde hoort bij de tien beste middenvelders ter wereld ...

Meest recent

Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

4
4
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

28
28
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

40
40
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

50
50
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

31
31
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

34
34
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

68
68
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

140
140
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

45
45
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

244
244
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

134
134
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

107
107
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

243
243
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

152
152
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

313
313
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

557
557
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

75
75
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

351
351
Laatste tickets Play-Off I: Vandenbempt kijkt in glazen bol

Komend weekend valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Tijdens die ...

496
496
'Deal van 160 miljoen: Florentino Pérez doet Kompany beven'

Bayern München is bezig aan een grandioos seizoen. Die dominantie wil de Duitse supermacht in ...

176
176
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

162
162
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

756
756
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

95
95
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

471
471

Meer sportnieuws