Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

door
Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

In november wordt het WK in Qatar op gang getrapt. De Rode Duivels zullen het tijdens hun eerste drie wedstrijden opnemen tegen Canada, Marokko en Kroatië. Geen hapklare brok voor de troepen van Roberto Martinez, al verwacht iedereen uiteraard wél dat de poulefase een formaliteit wordt voor de Duivels. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time sprak Philippe Albert zich uit over de zorgwekkende situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De Rode Duivel komt er amper aan de bak, en mocht tijdens het afgelopen weekend (alweer) niet invallen van Carlo Ancelotti. Albert vreest dan ook voor de WK-kansen van de kapitein van de Rode Duivels. "Ik raak stilaan in paniek. Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers ging meenemen die geregeld aan de bak komen. Ondertussen sukkelt Hazard al drie seizoenen, en speelde hij amper wedstrijden", aldus de voormalige Rode Duivel. 

Marc Wilmots, die ook te gast was bij het RTBF-programma, was een stuk genuanceerder. "Er resteren hem nog meer dan 25 wedstrijden. We weten nog niet hoe zijn situatie zal evalueren. Real-spelers kunnen te maken krijgen met blessures of schorsingen, waardoor hij zomaar terug speelminuten zou kunnen vergaren", besluit de voormalige bondscoach. 

Brazilianen houden Hazard uit basis

Carlo Ancelotti heeft al enkele maanden geen plaats meer voor Hazard in de basiself van Real Madrid. Door de weergaloze vorm van flankspelers Vinicius en Rodrygo lijkt de kans ook klein dat de Rode Duivel binnenkort in de basis gedropt zal worden. In de voorbereiding werd Hazard even uitgespeeld als 'valse negen', maar gezien de terugkeer van Benzema in de spits bij de Koninklijke, kreeg de Rode Duivel sinds de start van de competitie geen kansen meer om zich te tonen op die positie. 

LEES OOK: Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zal Hazard het WK missen als hij zo weinig aan de bak komt?

Meest recent

Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

321
321
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

84
84
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

97
97
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

355
355
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

35
35
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

174
174
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

46
46
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

69
69
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

66
66
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

57
57
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

99
99
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

408
408
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

16
16
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

232
232
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

324
324
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

709
709
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

151
151
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

620
620
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

341
341
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

132
132
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

121
121
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

497
497
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

517
517
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

611
611
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

651
651

Meer sportnieuws