Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

door
Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

In november wordt het WK in Qatar op gang getrapt. De Rode Duivels zullen het tijdens hun eerste drie wedstrijden opnemen tegen Canada, Marokko en Kroatië. Geen hapklare brok voor de troepen van Roberto Martinez, al verwacht iedereen uiteraard wél dat de poulefase een formaliteit wordt voor de Duivels. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time sprak Philippe Albert zich uit over de zorgwekkende situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De Rode Duivel komt er amper aan de bak, en mocht tijdens het afgelopen weekend (alweer) niet invallen van Carlo Ancelotti. Albert vreest dan ook voor de WK-kansen van de kapitein van de Rode Duivels. "Ik raak stilaan in paniek. Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers ging meenemen die geregeld aan de bak komen. Ondertussen sukkelt Hazard al drie seizoenen, en speelde hij amper wedstrijden", aldus de voormalige Rode Duivel. 

Marc Wilmots, die ook te gast was bij het RTBF-programma, was een stuk genuanceerder. "Er resteren hem nog meer dan 25 wedstrijden. We weten nog niet hoe zijn situatie zal evalueren. Real-spelers kunnen te maken krijgen met blessures of schorsingen, waardoor hij zomaar terug speelminuten zou kunnen vergaren", besluit de voormalige bondscoach. 

Brazilianen houden Hazard uit basis

Carlo Ancelotti heeft al enkele maanden geen plaats meer voor Hazard in de basiself van Real Madrid. Door de weergaloze vorm van flankspelers Vinicius en Rodrygo lijkt de kans ook klein dat de Rode Duivel binnenkort in de basis gedropt zal worden. In de voorbereiding werd Hazard even uitgespeeld als 'valse negen', maar gezien de terugkeer van Benzema in de spits bij de Koninklijke, kreeg de Rode Duivel sinds de start van de competitie geen kansen meer om zich te tonen op die positie. 

LEES OOK: Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Zal Hazard het WK missen als hij zo weinig aan de bak komt?

Meest recent

Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

52
52
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

33
33
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

129
129
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

240
240
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

122
122
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

60
60
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

100
100
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

81
81
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

224
224
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

47
47
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

130
130
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

506
506
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

522
522
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

329
329
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

534
534
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

184
184
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

350
350
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

582
582
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

51
51
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

371
371
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

570
570
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

51
51
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

467
467
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

432
432

Meer sportnieuws