Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

door
Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

In november wordt het WK in Qatar op gang getrapt. De Rode Duivels zullen het tijdens hun eerste drie wedstrijden opnemen tegen Canada, Marokko en Kroatië. Geen hapklare brok voor de troepen van Roberto Martinez, al verwacht iedereen uiteraard wél dat de poulefase een formaliteit wordt voor de Duivels. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time sprak Philippe Albert zich uit over de zorgwekkende situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De Rode Duivel komt er amper aan de bak, en mocht tijdens het afgelopen weekend (alweer) niet invallen van Carlo Ancelotti. Albert vreest dan ook voor de WK-kansen van de kapitein van de Rode Duivels. "Ik raak stilaan in paniek. Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers ging meenemen die geregeld aan de bak komen. Ondertussen sukkelt Hazard al drie seizoenen, en speelde hij amper wedstrijden", aldus de voormalige Rode Duivel. 

Marc Wilmots, die ook te gast was bij het RTBF-programma, was een stuk genuanceerder. "Er resteren hem nog meer dan 25 wedstrijden. We weten nog niet hoe zijn situatie zal evalueren. Real-spelers kunnen te maken krijgen met blessures of schorsingen, waardoor hij zomaar terug speelminuten zou kunnen vergaren", besluit de voormalige bondscoach. 

Brazilianen houden Hazard uit basis

Carlo Ancelotti heeft al enkele maanden geen plaats meer voor Hazard in de basiself van Real Madrid. Door de weergaloze vorm van flankspelers Vinicius en Rodrygo lijkt de kans ook klein dat de Rode Duivel binnenkort in de basis gedropt zal worden. In de voorbereiding werd Hazard even uitgespeeld als 'valse negen', maar gezien de terugkeer van Benzema in de spits bij de Koninklijke, kreeg de Rode Duivel sinds de start van de competitie geen kansen meer om zich te tonen op die positie. 

LEES OOK: Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Zal Hazard het WK missen als hij zo weinig aan de bak komt?

Meest recent

DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

12
12
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

189
189
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

78
78
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

53
53
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

115
115
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

110
110
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

113
113
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

23
23
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

136
136
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

141
141
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

178
178
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

279
279
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

184
184
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

211
211
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

292
292
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

44
44
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

173
173
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

107
107
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

170
170
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

624
624
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

360
360
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

186
186
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

395
395
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

389
389
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

137
137

Meer sportnieuws