Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

door
Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

In november wordt het WK in Qatar op gang getrapt. De Rode Duivels zullen het tijdens hun eerste drie wedstrijden opnemen tegen Canada, Marokko en Kroatië. Geen hapklare brok voor de troepen van Roberto Martinez, al verwacht iedereen uiteraard wél dat de poulefase een formaliteit wordt voor de Duivels. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time sprak Philippe Albert zich uit over de zorgwekkende situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De Rode Duivel komt er amper aan de bak, en mocht tijdens het afgelopen weekend (alweer) niet invallen van Carlo Ancelotti. Albert vreest dan ook voor de WK-kansen van de kapitein van de Rode Duivels. "Ik raak stilaan in paniek. Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers ging meenemen die geregeld aan de bak komen. Ondertussen sukkelt Hazard al drie seizoenen, en speelde hij amper wedstrijden", aldus de voormalige Rode Duivel. 

Marc Wilmots, die ook te gast was bij het RTBF-programma, was een stuk genuanceerder. "Er resteren hem nog meer dan 25 wedstrijden. We weten nog niet hoe zijn situatie zal evalueren. Real-spelers kunnen te maken krijgen met blessures of schorsingen, waardoor hij zomaar terug speelminuten zou kunnen vergaren", besluit de voormalige bondscoach. 

Brazilianen houden Hazard uit basis

Carlo Ancelotti heeft al enkele maanden geen plaats meer voor Hazard in de basiself van Real Madrid. Door de weergaloze vorm van flankspelers Vinicius en Rodrygo lijkt de kans ook klein dat de Rode Duivel binnenkort in de basis gedropt zal worden. In de voorbereiding werd Hazard even uitgespeeld als 'valse negen', maar gezien de terugkeer van Benzema in de spits bij de Koninklijke, kreeg de Rode Duivel sinds de start van de competitie geen kansen meer om zich te tonen op die positie. 

LEES OOK: Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Zal Hazard het WK missen als hij zo weinig aan de bak komt?

Meest recent

Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

48
48
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

22
22
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

37
37
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

325
325
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

506
506
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

230
230
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

82
82
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

91
91
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

359
359
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

153
153
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

236
236
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

96
96
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

253
253
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

442
442
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

186
186
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

549
549
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

109
109
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

114
114
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

289
289
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

161
161
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

120
120
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

24
24

Meer sportnieuws