Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

door
Albert maakt zich grote zorgen over WK-kansen Hazard

In november wordt het WK in Qatar op gang getrapt. De Rode Duivels zullen het tijdens hun eerste drie wedstrijden opnemen tegen Canada, Marokko en Kroatië. Geen hapklare brok voor de troepen van Roberto Martinez, al verwacht iedereen uiteraard wél dat de poulefase een formaliteit wordt voor de Duivels. 


In La Tribune, de Waalse tegenhanger van Extra Time sprak Philippe Albert zich uit over de zorgwekkende situatie van Eden Hazard bij Real Madrid. De Rode Duivel komt er amper aan de bak, en mocht tijdens het afgelopen weekend (alweer) niet invallen van Carlo Ancelotti. Albert vreest dan ook voor de WK-kansen van de kapitein van de Rode Duivels. "Ik raak stilaan in paniek. Martinez gaf al aan dat hij enkel spelers ging meenemen die geregeld aan de bak komen. Ondertussen sukkelt Hazard al drie seizoenen, en speelde hij amper wedstrijden", aldus de voormalige Rode Duivel. 

Marc Wilmots, die ook te gast was bij het RTBF-programma, was een stuk genuanceerder. "Er resteren hem nog meer dan 25 wedstrijden. We weten nog niet hoe zijn situatie zal evalueren. Real-spelers kunnen te maken krijgen met blessures of schorsingen, waardoor hij zomaar terug speelminuten zou kunnen vergaren", besluit de voormalige bondscoach. 

Brazilianen houden Hazard uit basis

Carlo Ancelotti heeft al enkele maanden geen plaats meer voor Hazard in de basiself van Real Madrid. Door de weergaloze vorm van flankspelers Vinicius en Rodrygo lijkt de kans ook klein dat de Rode Duivel binnenkort in de basis gedropt zal worden. In de voorbereiding werd Hazard even uitgespeeld als 'valse negen', maar gezien de terugkeer van Benzema in de spits bij de Koninklijke, kreeg de Rode Duivel sinds de start van de competitie geen kansen meer om zich te tonen op die positie. 

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Zal Hazard het WK missen als hij zo weinig aan de bak komt?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

88
88
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

86
86
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

133
133
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

219
219
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

207
207
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

68
68
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

468
468
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

56
56
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

138
138
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

447
447
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

143
143
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

231
231
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

162
162
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

165
165
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

368
368
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

520
520
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

692
692
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

285
285
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1080
1080
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

486
486
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws