'Club Brugge kent eerste verdict blessure Mata'

door
'Club Brugge kent eerste verdict blessure Mata'

Aanstaande woensdag gaat de Champions League-campagne van Club Brugge van start. En er staat meteen een belangrijk duel op het programma, om uitzicht te behouden op een Europees voorjaar kan Blauw-Zwart op eigen veld wel best iets rapen tegen een Bayer Leverkusen in crisis. Al zal dat wellicht zonder Clinton Mata moeten gebeuren.


De landskampioen tankte afgelopen vrijdag alvast vertrouwen met een 4-0-zege tegen Cercle Brugge. Maar de ploeg van coach Carl Hoefkens kwam niet ongehavend uit de derby. Zo moest Mata in de eerste helft al noodgedwongen naar de kant gehaald worden. Na een duel met Da Silva Lopes sloeg de Brugse sterkhouder in de defensie zijn enkel om. Meteen werd duidelijk dat hij niet verder kon.

Na de match gaf Hoefkens ook toe dat de situatie er niet bepaald rooskleurig uitzag. "Clinton is iemand die altijd blijft doorgaan, het was duidelijk dat het er ernstig uit zag. Maar het is nu te vroeg om al conclusies te trekken", aldus de trainer op de clubwebstek. Het verdict na eerste onderzoeken blijkt evenwel behoorlijk mee te vallen.

GEEN LEVERKUSEN
Zo meldt Tomas Taecke, Club Brugge-watcher bij Het Laatste Nieuws, dat de blessure op zich niet té ernstig lijkt. De wedstrijd tegen Leverkusen zou weliswaar te vroeg komen, maar voorts lijkt de afwezigheid van Mata niet al te lang te gaan duren. In de eerstvolgende dagen wil de landskampioen definitief uitsluitsel geven over de absentie van de Angolees.

POLL: Boyata is momenteel de best mogelijke vervanger voor Mata ...

Meest recent

Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

21
21
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

18
18
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

25
25
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

86
86
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

168
168
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

49
49
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

134
134
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

58
58
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

68
68
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

88
88
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

59
59
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

460
460
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

93
93
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

91
91
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

268
268
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

124
124
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

94
94
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

250
250
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

703
703
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

947
947

Meer sportnieuws