'Club Brugge kent eerste verdict blessure Mata'

door
'Club Brugge kent eerste verdict blessure Mata'

Aanstaande woensdag gaat de Champions League-campagne van Club Brugge van start. En er staat meteen een belangrijk duel op het programma, om uitzicht te behouden op een Europees voorjaar kan Blauw-Zwart op eigen veld wel best iets rapen tegen een Bayer Leverkusen in crisis. Al zal dat wellicht zonder Clinton Mata moeten gebeuren.


De landskampioen tankte afgelopen vrijdag alvast vertrouwen met een 4-0-zege tegen Cercle Brugge. Maar de ploeg van coach Carl Hoefkens kwam niet ongehavend uit de derby. Zo moest Mata in de eerste helft al noodgedwongen naar de kant gehaald worden. Na een duel met Da Silva Lopes sloeg de Brugse sterkhouder in de defensie zijn enkel om. Meteen werd duidelijk dat hij niet verder kon.

Na de match gaf Hoefkens ook toe dat de situatie er niet bepaald rooskleurig uitzag. "Clinton is iemand die altijd blijft doorgaan, het was duidelijk dat het er ernstig uit zag. Maar het is nu te vroeg om al conclusies te trekken", aldus de trainer op de clubwebstek. Het verdict na eerste onderzoeken blijkt evenwel behoorlijk mee te vallen.

GEEN LEVERKUSEN
Zo meldt Tomas Taecke, Club Brugge-watcher bij Het Laatste Nieuws, dat de blessure op zich niet té ernstig lijkt. De wedstrijd tegen Leverkusen zou weliswaar te vroeg komen, maar voorts lijkt de afwezigheid van Mata niet al te lang te gaan duren. In de eerstvolgende dagen wil de landskampioen definitief uitsluitsel geven over de absentie van de Angolees.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

Boyata is momenteel de best mogelijke vervanger voor Mata ...

Meest recent

Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

1
1
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

11
11
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

21
21
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

76
76
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

94
94
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

88
88
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

64
64
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

258
258
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

33
33
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

131
131
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

310
310
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

224
224
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

71
71
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

350
350
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

310
310
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

195
195
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

516
516
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

184
184
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

216
216
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

157
157
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

243
243
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

282
282
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

137
137
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

441
441

Meer sportnieuws