TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Batshuayi, extra flankspeler Genk'

243 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Batshuayi, extra flankspeler Genk'

De zomermercato is in de meeste landen intussen gesloten, al komen er wel nog de nodige details naar buiten over deals die pas vlak voor de deadline gesloten werden. Bovendien hebben clubs uit België en een paar andere landen nog enkele dagen om zich te versterken. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Nacer Chadli overweegt een vertrek bij Basaksehir, daarbij zou hij openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Eerder deze week geraakte alvast bekend dat Sporting Charleroi zijn dossier van dichtbij volgt. En volgens La Dernière Heure zou nu ook KVC Westerlo interesse hebben. De Turkse preses Oktay Ercan wil naar verluidt graag uitpakken met een grote naam à la Chadli en heeft natuurlijk de nodige contacten in zijn vaderland.



Zoals verwacht versterkte Standard zich met Stipe Perica. De komst van de 27-jarige Kroaat hing al een tijdje in de lucht, maar een akkoord met zijn club Maccabi Tel Aviv liet op zich wachten. Nu zijn beide partijen er echter toch uitgeraakt. Volgens La Dernière Heure betalen de Luikenaars zo'n 900.000 euro voor zijn komst aan de Israëliërs, die ook het recht afdwongen op 35% van de mogelijke doorverkoopsom. Eden Shamir maakte dan weer de omgekeerde beweging en ging bij Hapoel Beer Sheva aan de slag.



KRC Genk is nog niet klaar op de transfermarkt. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag bevestigde coach Wouter Vrancken immers dat er nog gewerkt wordt aan extra aanvallende versterking. "Er zijn nog altijd dossiers lopende. We willen zeker nog iets doen, maar niet tegen elke prijs", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "De grootste prioriteit is de rechterflank."



STVV heeft nog een speler van de hand gedaan. Op hun officiële kanalen lieten de Limburgers weten dat het contract van Jonathan Buatu in onderling overleg ontbonden werd. De 28-jarige Angolees kwam niet voor in de plannen van Bernd Hollerbach en werd in de tweede helft van vorig seizoen al verhuurd aan Eyüpspor.

BUITENLAND
Fenerbahçe heeft aangekondigd dat er een akkoord bereikt is met Chelsea FC over de transfer van Michy Batshuayi. De spits zal nu spoedig naar Istanbul afreizen om er zijn medische testen af te leggen en zijn overgang helemaal af te ronden. In Turkije is de transfermarkt nog open tot 8 september en dus is er nog wel even tijd om de zaak helemaal rond te krijgen.



PSG trok een hele zomer lang aan de mouw van Milan Skriniar. Preses Nasser Al-Khelaifi zou zelfs persoonlijk in actie zijn geschoten om de Slowaakse verdediger naar Parijs te halen, maar er kon geen akkoord gevonden worden met zijn huidige club Internazionale. Desondanks lijkt de Franse kampioen niet op te geven. Zo meldt L'Equipe dat de Parijzenaars meteen een nieuwe poging zullen ondernemen zodra de winterse transfermarkt opengaat.



Jason Denayer is als transfervrije speler nog steeds op zoek naar een nieuwe club. Mogelijk biedt Wolverhampton hem een oplossing aan. Coach Bruno Lage ziet het alvast zitten in de Rode Duivel. "Hij is een speler die in de Champions League speelde en ook voor zijn land. We zullen zien wat er kan gebeuren. Een ervaren optie om Willy Boly te vervangen zou ideaal zijn", aldus de trainer.

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Een fitte Batshuayi is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

17
17
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

22
22
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

52
52
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

65
65
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

93
93
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

383
383
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

218
218
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

65
65
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

377
377
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

127
127
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

765
765
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

117
117
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

109
109
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

88
88
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

208
208
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

388
388
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

356
356
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

581
581
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

153
153
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1025
1025
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws