TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Batshuayi, extra flankspeler Genk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Oplossing Batshuayi, extra flankspeler Genk'

De zomermercato is in de meeste landen intussen gesloten, al komen er wel nog de nodige details naar buiten over deals die pas vlak voor de deadline gesloten werden. Bovendien hebben clubs uit België en een paar andere landen nog enkele dagen om zich te versterken. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Nacer Chadli overweegt een vertrek bij Basaksehir, daarbij zou hij openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Eerder deze week geraakte alvast bekend dat Sporting Charleroi zijn dossier van dichtbij volgt. En volgens La Dernière Heure zou nu ook KVC Westerlo interesse hebben. De Turkse preses Oktay Ercan wil naar verluidt graag uitpakken met een grote naam à la Chadli en heeft natuurlijk de nodige contacten in zijn vaderland.



Zoals verwacht versterkte Standard zich met Stipe Perica. De komst van de 27-jarige Kroaat hing al een tijdje in de lucht, maar een akkoord met zijn club Maccabi Tel Aviv liet op zich wachten. Nu zijn beide partijen er echter toch uitgeraakt. Volgens La Dernière Heure betalen de Luikenaars zo'n 900.000 euro voor zijn komst aan de Israëliërs, die ook het recht afdwongen op 35% van de mogelijke doorverkoopsom. Eden Shamir maakte dan weer de omgekeerde beweging en ging bij Hapoel Beer Sheva aan de slag.



KRC Genk is nog niet klaar op de transfermarkt. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag bevestigde coach Wouter Vrancken immers dat er nog gewerkt wordt aan extra aanvallende versterking. "Er zijn nog altijd dossiers lopende. We willen zeker nog iets doen, maar niet tegen elke prijs", werd de trainer geciteerd bij Het Laatste Nieuws. "De grootste prioriteit is de rechterflank."



STVV heeft nog een speler van de hand gedaan. Op hun officiële kanalen lieten de Limburgers weten dat het contract van Jonathan Buatu in onderling overleg ontbonden werd. De 28-jarige Angolees kwam niet voor in de plannen van Bernd Hollerbach en werd in de tweede helft van vorig seizoen al verhuurd aan Eyüpspor.

BUITENLAND
Fenerbahçe heeft aangekondigd dat er een akkoord bereikt is met Chelsea FC over de transfer van Michy Batshuayi. De spits zal nu spoedig naar Istanbul afreizen om er zijn medische testen af te leggen en zijn overgang helemaal af te ronden. In Turkije is de transfermarkt nog open tot 8 september en dus is er nog wel even tijd om de zaak helemaal rond te krijgen.



PSG trok een hele zomer lang aan de mouw van Milan Skriniar. Preses Nasser Al-Khelaifi zou zelfs persoonlijk in actie zijn geschoten om de Slowaakse verdediger naar Parijs te halen, maar er kon geen akkoord gevonden worden met zijn huidige club Internazionale. Desondanks lijkt de Franse kampioen niet op te geven. Zo meldt L'Equipe dat de Parijzenaars meteen een nieuwe poging zullen ondernemen zodra de winterse transfermarkt opengaat.



Jason Denayer is als transfervrije speler nog steeds op zoek naar een nieuwe club. Mogelijk biedt Wolverhampton hem een oplossing aan. Coach Bruno Lage ziet het alvast zitten in de Rode Duivel. "Hij is een speler die in de Champions League speelde en ook voor zijn land. We zullen zien wat er kan gebeuren. Een ervaren optie om Willy Boly te vervangen zou ideaal zijn", aldus de trainer.

LEES OOK: ‘Westerlo troeft KAA Gent af met stunttransfer'

Een fitte Batshuayi is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

20
20
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

45
45
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

120
120
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

106
106
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

154
154
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

133
133
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

90
90
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

540
540
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

300
300
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

128
128
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1155
1155
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

688
688
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

58
58
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

602
602
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1330
1330
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

553
553
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

581
581
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

265
265
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

487
487
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1090
1090
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

412
412
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

335
335
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

854
854
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

104
104

Meer sportnieuws