'Club Brugge wil uitpakken met ex-smaakmaker AA Gent'

door
'Club Brugge wil uitpakken met ex-smaakmaker AA Gent'

Club Brugge heeft nog een tiental dagen om zich te versterken. Blauw-Zwart zoekt vooral nog een centrumspits en die zoektocht verliep al zeer moeizaam. Het Laatste Nieuws komt met straf nieuws.


Club Brugge zou alles op alles zetten om Roman Yaremchuk terug te halen naar België en de aanvaller ziet dat wel zitten. De spits mag weg bij Benfica, dat 20 miljoen euro zou vragen. De Portugese topclub zou wel bereid zijn om water bij de wijn te doen. Een huurdeal met aankoopoptie is ook een piste, maar Benfica zou liever willen verkopen.

SEVILLA

Sinds de komst van Roger Schmidt als trainer komt Yaremchuk nog maar amper aan spelen toe in Lissabon. Zijn teller staat momenteel op slechts 131 minuten in 5 matchen. Benfica betaalde een jaar geleden nog 17 miljoen euro aan AA Gent, dat toen een voorstel van Club Brugge in de prullenbak gooide. Een jaar later kan Yaremchuk dan toch nog in het Jan Breydelstadion belanden. De spits zou ook interesse genieten van Sevilla, maar dat werd voorlopig nog niet concreet.

Yaremchuk speelde vorig jaar een degelijk eerste seizoen bij Benfica. Hij mocht in 43 matchen opdraven en daarin was hij goed voor 9 goals en 6 assists. Dit seizoen gaat het dus een pak minder goed en Schmidt lijkt niet echt in hem te geloven. Bij Club Brugge zoeken ze een opvolger voor Charles De Ketelaere en de afgelopen weken werden tal van spitsen aan Club gekoppeld, maar ze vonden nooit een akkoord. Lukt dat dit deze keer wel met Yaremchuk?

POLL: Gaat Club hem kunnen strikken?

Meest recent

Opvallend akkefietje Dender: "Hij had ballen aan zijn lijf"

FCV Dender is er niet in geslaagd om voor de tweede keer in de Europe Play-Offs te winnen van KVC ...

23
23
'Monsteraanwinst Kompany: package deal van 250 miljoen'

Bayern München kan zich zaterdag tot landskampioen van Duitsland kronen. In aanloop naar de ...

59
59
Groot transferrisico Gent: "Je mag er niet aan denken ..."

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en is op weg om het record van ...

59
59
Uitgerekend hij! De Bruyne bezorgt City zege in voorlaatste thuismatch

Kevin De Bruyne heeft zich vrijdagavond nog eens van goudwaarde getoond in zijn afscheidstournee bij ...

168
168
Westerlo op plek twee na match met vier penalty's (!) en wereldgoal

KVC Westerlo heeft vrijdagavond beslag gelegd op een voorlopige tweede plaats in de Europe ...

79
79
'Transferschok: Anderlecht zet zinnen op sterkhouder Standard'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op dé match van het jaar, de bekerfinale van ...

415
415
Pure Belgische klasse: De Bruyne en Doku zetten City op rozen

Manchester City strijdt momenteel nog volop voor een Champions League-ticket voor volgend seizoen. ...

87
87
'Real laat vaste waarde gaan, opvallende oplossing Modric'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

133
133
"Enige manier om te winnen" - Deschacht geeft RSCA opvallend advies

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

351
351
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

71
71
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

684
684
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

287
287
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

81
81
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

352
352
'Guardiola heeft genoeg gezien: meubelstuk moet weg'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

295
295
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

157
157
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

411
411
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

298
298
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

950
950
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

803
803

Meer sportnieuws