'Anderlecht broedt op onverwachte transfer'

door
'Anderlecht broedt op onverwachte transfer'

Ook bij RSC Anderlecht wordt het nog een interessant slot van de transferperiode. De recordkampioen hoopt immers op een definitieve transfer van Joshua Zirkzee en zou speuren naar een versterking op de linksback-positie. Daarnaast zou men echter nog een extra aanwinst overwegen.


RSCA zette afgelopen donderdag een grote stap naar de Conference League-poules, door met 0-1 te winnen op het veld van Young Boys Bern. Maar die wedstrijd leverde ook een slachtoffer. Zo moest Adrien Trebel de strijd vroegtijdig staken met een blessure aan de schouder. En de schade blijkt groter dan verwacht. De Fransman zou namelijk enkele maanden buiten strijd kunnen staan.

Maandag gaat Trebel op onderzoek bij een specialist en dan zal beslist worden over er al dan niet wordt overgegaan tot een operatie. In dat geval zou de middenvelder lange tijd onbeschikbaar zijn. Coach Felice Mazzu heeft weliswaar enkele opties achter de hand. Desondanks zou Paars-Wit volgens SudPresse overwegen om toch een rechtstreekse vervanger aan te trekken.

MAGALLAN-SCENARIO
De Waalse krant vergelijkt de situatie met die van Hannes Delcroix vorig seizoen. De verdediger viel toen eind augustus uit met een zware blessure en stond eveneens maanden aan de kant. Om geen risico te nemen besloot RSCA toen om Lissandro Magallan een jaartje te huren van Ajax. Zo'n constructie zou ook nu niet uitgesloten zijn. Anderlecht heeft alvast het voordeel dat de mercato in België pas op 6 september, in tegenstelling tot de meeste Europese landen waar Deadline Day al op 1 september valt. Tijdens die laatste dagen vallen dus allicht nog enkele mooie (huur)deals te rapen in de topcompetities.

LEES OOK: ‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Indien Trebel maanden uit is, moet RSCA een extra middenvelder halen ...

Meest recent

‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

9
9
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

75
75
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

51
51
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

248
248
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

111
111
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

93
93
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

120
120
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

103
103
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

170
170
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

169
169
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

178
178
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

221
221
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

357
357
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

157
157
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

169
169
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

104
104
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

230
230
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

862
862
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

226
226
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

571
571
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

399
399
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

241
241
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

279
279
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

173
173

Meer sportnieuws