'Anderlecht en Trebel kennen snel verdict'

door
'Anderlecht en Trebel kennen snel verdict'

Anderlecht hoefde dit weekend niet aan de bak, want het zag zijn competitiewedstrijd tegen AA Gent uitgesteld worden zodat beide teams zich optimaal kunnen voorbereiden op hun levensbelangrijke terugwedstrijd in de Europese play-offs. Paars-Wit gaat daarin tegen Young Boys Bern op zoek naar een ticket voor de groepsfase van de Conference League, nadat het de heenwedstrijd met 0-1 wist te winnen.


Anderlecht verloor in Zwitserland wel Adrien Trebel, die in het slot van de eerste helft uitviel met een schouderblessure. Het is nog steeds niet duidelijk wat het precieze verdict is, maar het werd de voorbije dagen wel al duidelijk dat de kans bestaat dat hij een hele poos aan de kant zal moeten blijven. Sudpresse weet dat daarover snel zekerheid zal komen.

Maandag moet Trebel immers opnieuw langs bij een specialist en dan zal beslist worden of hij al dan niet geopereerd zal moeten worden aan de getroffen schouder. Als dat het geval zou zijn, dan zou de Fransman zoals gevreesd effectief maandenlang aan de kant moeten blijven. In het andere geval zal zijn afwezigheid minder lang zijn, maar dan zal het wellicht nog over weken gaan.

KANA EN SADIKI
Daardoor lijken er in ieder geval wel weer nieuwe kansen te liggen voor de jongens van Neerpede. Mazzu kan immers voor Krisoffer Olsson kiezen als vervanger van Trebel, maar hij kan ook voor jeugdproducten Marco Kana en Noah Sadiki gaan. Het was in ieder geval Kana die in Bern Trebel in de tweede helft mocht komen vervangen, waarvoor hij de voorkeur kreeg op Olsson.

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Zal Anderlecht Trebel missen?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

162
162
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

120
120
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

68
68
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

85
85
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

190
190
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

671
671
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

438
438
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

248
248
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

901
901
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

563
563
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws