'Anderlecht en Trebel kennen snel verdict'

248 stemmen
'Anderlecht en Trebel kennen snel verdict'

Anderlecht hoefde dit weekend niet aan de bak, want het zag zijn competitiewedstrijd tegen AA Gent uitgesteld worden zodat beide teams zich optimaal kunnen voorbereiden op hun levensbelangrijke terugwedstrijd in de Europese play-offs. Paars-Wit gaat daarin tegen Young Boys Bern op zoek naar een ticket voor de groepsfase van de Conference League, nadat het de heenwedstrijd met 0-1 wist te winnen.


Anderlecht verloor in Zwitserland wel Adrien Trebel, die in het slot van de eerste helft uitviel met een schouderblessure. Het is nog steeds niet duidelijk wat het precieze verdict is, maar het werd de voorbije dagen wel al duidelijk dat de kans bestaat dat hij een hele poos aan de kant zal moeten blijven. Sudpresse weet dat daarover snel zekerheid zal komen.

Maandag moet Trebel immers opnieuw langs bij een specialist en dan zal beslist worden of hij al dan niet geopereerd zal moeten worden aan de getroffen schouder. Als dat het geval zou zijn, dan zou de Fransman zoals gevreesd effectief maandenlang aan de kant moeten blijven. In het andere geval zal zijn afwezigheid minder lang zijn, maar dan zal het wellicht nog over weken gaan.

KANA EN SADIKI
Daardoor lijken er in ieder geval wel weer nieuwe kansen te liggen voor de jongens van Neerpede. Mazzu kan immers voor Krisoffer Olsson kiezen als vervanger van Trebel, maar hij kan ook voor jeugdproducten Marco Kana en Noah Sadiki gaan. Het was in ieder geval Kana die in Bern Trebel in de tweede helft mocht komen vervangen, waarvoor hij de voorkeur kreeg op Olsson.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Zal Anderlecht Trebel missen?

Meest recent

Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

3
3
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

100
100
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

13
13
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

36
36
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

59
59
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

42
42
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

104
104
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

174
174
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

48
48
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

59
59
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

108
108
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

86
86
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

182
182
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

212
212
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

475
475
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

224
224
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

346
346
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

191
191
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

226
226
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

521
521

Meer sportnieuws