'Juventus zet Depay hard met voeten op de grond'

168
'Juventus zet Depay hard met voeten op de grond'

Van alle Europese topclubs toonde FC Barcelona zich deze zomer tot dusver het meest actief op de transfermarkt. De Catalanen willen dit seizoen dan ook weer voor de prijzen meedoen en pakten de voorbije weken uit met ene aanwinst na de andere. Maar ook aan de uitgang beweegt één en ander.


Om te voldoen aan de Financial Fair Play-regels van La Liga, zal er flink in het salarisbudget gesnoeid moeten worden en zullen dus spelers van de hand gedaan moeten worden. Daar zijn de Catalanen momenteel volop mee bezig en ook de volgende vertrekker lijkt alweer klaar te staan. Zo zou Memphis Depay al na één seizoen weer vertrekken op Camp Nou. De Oranje-international had in eerste instantie nochtans niet de intentie om te vertrekken. Maar door de komst van heel wat aanvallende aanwinsten, besefte hij dat zijn speelkansen beperkt zouden worden.

Nu lijkt de aanvaller op weg naar Juventus en dat op transfervrije basis. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano heeft Barça immers groen licht gegeven om zijn contract te ontbinden. De Catalanen grijpen daardoor naast een potentiële transfersom, maar besparen zich zo ook de nodige salariskosten. De bal ligt nu wel in het kamp van de Italianen. Zo moet Juve nog een akkoord vinden met Depay over de persoonlijke voorwaarden.

TE HOOG SALARIS
Pas wanneer dat het geval is wordt zijn overeenkomst in Camp Nou ontbonden en hier blijkt het schoentje te wringen. Volgens Sky Sports Italia vindt Juventus de salariseisen vooralsnog buiten proportie. De onderhandelingen zijn nog niet volledig van de baan, maar de Italianen zouden al alternatieve pistes onderzoeken zoals Marko Arnautovic (Bologna).

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Depay kan beter bij Barça blijven ...

Meest recent

'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

7
7
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

139
139
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

26
26
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

38
38
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

159
159
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

182
182
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

153
153
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

129
129
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

83
83
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

177
177
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

167
167
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

218
218
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

107
107
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

124
124
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

209
209
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

368
368
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

104
104
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

475
475
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

676
676
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

221
221
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0

Meer sportnieuws