'Genk houdt been stijf in dossier-Bongonda'

door
'Genk houdt been stijf in dossier-Bongonda'

De nieuwe wind die door de Cegeka Arena blaast kan vooralsnog bekoren. Terwijl de kassa blijft rinkelen bij KRC Genk, boeken de troepen van Wouter Vrancken tenslotte de ene na de andere overtuigende zege. Een zorgeloze zomer dus, en dat terwijl de ene na de andere voormalige sterkhouder afscheid neemt. Behalve eentje dan.


De voorbije weken zwaaiden de Limburgers reeds Junya Ito, Kristian Thorstvedt, Jhon Lucumi en in zekere zin ook Cyriel Dessers uit, die het bij afwezigheid van Paul Onuachu uitstekend deed. Op papier heel wat kwaliteitsverlies dus, met bovendien tevens nog Luca Oyen in de lappenmand. Toch kwam het nog niet op in Vrancken, die al dat uitgaand verkeer niet aan zijn hart laat komen, om Théo Bongonda opnieuw op te vissen.

De recordaankoop, vroegere smaakmaker en zelfs aanvoerder van de Limburgers had zijn zinnen deze zomer gezet op een nieuwe uitdaging en mocht ook beschikken. Inmiddels vertoeft Bongonda daardoor al een tijdje niet meer bij de A-kern, maar in tegenstelling tot veel van zijn maats viel er voorlopig nog altijd geen oplossing uit de bus. Al doet Cadiz naar verluidt wel een verwoede poging om hem eindelijk uit zijn lijden te verlossen.

VRAAG & AANBOD
Eerder geraakte al bekend dat de Spaanse eersteklasser een ontoereikend bod had uitgebracht op de 27-jarige winger, voor wie Genk destijds zelf zeven miljoen betaalde. Intussen kwam het volgens Het Nieuwsblad met een verbeterd voorstel op de proppen, maar de kloof tussen vraag en aanbod blijft blijkbaar groot. Dimitri de Condé houdt het been dus stijf, hoewel het contract van Bongonda volgende zomer afloopt en hij duidelijk moet vertrekken.

LEES OOK: Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

Hoeveel is Bongonda volgens u nog waard?

Meest recent

Van der Elst nu al zeker: "De titel gaat naar hun"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

3
3
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

85
85
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

30
30
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

202
202
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

196
196
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

434
434
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

107
107
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

91
91
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

112
112
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

148
148
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

175
175
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

64
64
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

217
217
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

82
82
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

96
96
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

499
499
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

436
436
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

899
899
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

343
343
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

44
44
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

479
479
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

304
304
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1125
1125
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

364
364
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

413
413

Meer sportnieuws