'Sheffield zet Club Brugge met rug tegen de muur'

door
'Sheffield zet Club Brugge met rug tegen de muur'

Landskampioen Club Brugge heeft met 4 op 9 allesbehalve een goede competitiestart genomen. En dus lijkt het bestuur van plan om een tandje bij te steken op de zomerse transfermarkt. Zo zou Blauw-Zwart zich momenteel voorbereiden om stevig toe te slaan op de transfermarkt.


Op de verlanglijst staat onder meer defensieve versterking en een nieuwe spits geldt als een prioriteit. Maar ook op het middenveld blijft Club nu al een tijdje speuren naar extra versterking. Eerder geraakte al bekend dat de Bruggelingen daarvoor nog steeds mikken op een stunttransfer van Sander Berge, zeker nu de komst van Jurgen Ekkelenkamp van de baan is. De ex-smaakmaker van KRC Genk zou alvast openstaan voor een vertrek bij Sheffield United.

Dat hij met Blauw-Zwart in de Champions League kan aantreden, zou wel eens doorslaggevend kunnen worden in zijn keuze. Maar Berge's werkgever moet natuurlijk ook overtuigd worden. Volgens Het Laatste Nieuws bracht Club inmiddels een bod uit dat 'ongezien' is naar Jupiler Pro League-normen. Het zou gaan om zo'n 15 miljoen euro plus bonussen. Nog nooit betaalde een Belgische club meer voor één speler. Maar die aanbieding werd geweigerd door Sheffield United.

JACKPOT
En de Blades lijken niet van plan om cadeautjes uit te delen aan de Belgische kampioen. Volgens The Examiner liggen beide clubs voorlopig ver uit mekaar. Sheffield zou immers mikken op een gelijkaardig bedrag als wat het destijds zelf betaalde aan Genk, een slordige 20 à 25 miljoen euro. In het beste geval komt zelfs een ploeg die zich bereid toont de afkoopclausule te lichten. Die kans lijkt klein, maar duidelijk is dat Vincent Mannaert en co met grof geld over de brug zullen moeten komen.

United have rejected two bids from Club Brugge for Sander Berge. As it stands the 2 parties are apart and the message is still that he won't be sold for less than United paid for him and, ideally, United would like the buy-out clause to be met.

[@NathanH79]#twitterblades #sufc pic.twitter.com/evNVG2EN7Q

— The Bladesman (@The_Bladesman) August 10, 2022

LEES OOK: ‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Club kan zich beter focussen op andere pistes ...

Meest recent

Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

19
19
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

29
29
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

61
61
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

87
87
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

159
159
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

66
66
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

144
144
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

476
476
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

250
250
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

313
313
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

280
280
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

106
106
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

739
739
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

368
368
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

429
429
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

357
357
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

245
245
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

435
435
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

403
403
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

530
530
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

239
239
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

119
119
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

454
454

Meer sportnieuws