'Vertrek Amuzu stap dichter voor Anderlecht'

door
'Vertrek Amuzu stap dichter voor Anderlecht'

Ondanks de pijnlijke slipper op het veld van Cercle Brugge, kan RSC Anderlecht met 6 op 9 behoorlijk tevreden zijn over de competitiestart. Met twee doelpunten deed ook Francis Amuzu daarbij zijn duit in het zakje. De vraag is echter hoe lang de flankspeler nog in Brussel te bewonderen zal zijn.


Vorige week kwam namelijk naar buiten dat OGC Nice wil doordrukken voor Amuzu. De Franse subtopper volgt de pijlsnelle winger al een tijdje en hoopt deze zomer zijn komst af te ronden. Hij zou een aardig miljoenenbedrag moeten kosten. Maar dat lijkt Nice, in handen van het steenrijke Ineos, niet af te schrikken. Dat de Franse club bij haar start in de Ligue 1 op 1-1 blijf steken tegen Toulouse, zal de drang naar versterking alleen maar doen toenemen.

Hoewel Amuzu zich voorbeeldig opstelt en voluit blijft gaan tijdens zowel de trainingen als de wedstrijden, is een vertrek volgens SudPresse stilaan onvermijdelijk. En ook vanuit Frankrijk acht men de kans groot dat het tot een doorbraak zal komen. Nice had immers gehoopt om zich te versterken met Marcus Thuram, maar die zou vriendelijk bedankt hebben voor het aanbod. En dus blijven er meer dan voldoende middelen beschikbaar.

10 MILJOEN
Coach Lucien Favre wil er absoluut nog een spits en een flankspeler bij, voor die laatste positie blijft Amuzu de topkandidaat. Volgens Footmercato komt zijn transfer dan ook steeds dichterbij. Ook Nice-Matin bevestigt dat de 22-jarige een meer dan concrete piste blijft. Maar het medium voegt daar aan dat zijn twee goals van afgelopen weekend zijn transfersom niet bepaald verlaagde en stelt dat Amuzu rond de 10 miljoen euro moet kosten.

LEES OOK: 'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

10 miljoen voor Amuzu ...

Meest recent

'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

6
6
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

75
75
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

96
96
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

270
270
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

154
154
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

37
37
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

57
57
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

116
116
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

456
456
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

57
57
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

270
270
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

112
112
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

93
93
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

476
476
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

147
147
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

353
353
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

190
190
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

818
818
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

442
442
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

431
431
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

244
244
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

347
347
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

475
475
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

93
93

Meer sportnieuws