'Vertrek Amuzu stap dichter voor Anderlecht'

door
'Vertrek Amuzu stap dichter voor Anderlecht'

Ondanks de pijnlijke slipper op het veld van Cercle Brugge, kan RSC Anderlecht met 6 op 9 behoorlijk tevreden zijn over de competitiestart. Met twee doelpunten deed ook Francis Amuzu daarbij zijn duit in het zakje. De vraag is echter hoe lang de flankspeler nog in Brussel te bewonderen zal zijn.


Vorige week kwam namelijk naar buiten dat OGC Nice wil doordrukken voor Amuzu. De Franse subtopper volgt de pijlsnelle winger al een tijdje en hoopt deze zomer zijn komst af te ronden. Hij zou een aardig miljoenenbedrag moeten kosten. Maar dat lijkt Nice, in handen van het steenrijke Ineos, niet af te schrikken. Dat de Franse club bij haar start in de Ligue 1 op 1-1 blijf steken tegen Toulouse, zal de drang naar versterking alleen maar doen toenemen.

Hoewel Amuzu zich voorbeeldig opstelt en voluit blijft gaan tijdens zowel de trainingen als de wedstrijden, is een vertrek volgens SudPresse stilaan onvermijdelijk. En ook vanuit Frankrijk acht men de kans groot dat het tot een doorbraak zal komen. Nice had immers gehoopt om zich te versterken met Marcus Thuram, maar die zou vriendelijk bedankt hebben voor het aanbod. En dus blijven er meer dan voldoende middelen beschikbaar.

10 MILJOEN
Coach Lucien Favre wil er absoluut nog een spits en een flankspeler bij, voor die laatste positie blijft Amuzu de topkandidaat. Volgens Footmercato komt zijn transfer dan ook steeds dichterbij. Ook Nice-Matin bevestigt dat de 22-jarige een meer dan concrete piste blijft. Maar het medium voegt daar aan dat zijn twee goals van afgelopen weekend zijn transfersom niet bepaald verlaagde en stelt dat Amuzu rond de 10 miljoen euro moet kosten.

LEES OOK: 'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

10 miljoen voor Amuzu ...

Meest recent

Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

67
67
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

197
197
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

49
49
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

73
73
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

53
53
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

494
494
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

106
106
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

166
166
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

186
186
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

53
53
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

419
419
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

421
421
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

110
110
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

59
59
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

240
240
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

559
559
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

105
105
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

729
729
Club NXT blijft stunten en klopt Arsenal na thriller

Club Brugge wacht woensdagavond een loodzware opdracht in de Champions League tegen Arsenal. Punten ...

160
160
AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

328
328
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

143
143
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

175
175
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

397
397
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

582
582

Meer sportnieuws