Vanderhaeghe beleeft droomstart bij uitstekend KVO

door
Vanderhaeghe beleeft droomstart bij uitstekend KVO

Yves Vanderhaeghe beleeft een droomstart met KV Oostende. De kustploeg had geen gemakkelijk programma in de eerste wedstrijden maar na een prima wedstrijd op het veld van Anderlecht, kwamen er zeges tegen KV Mechelen en Charleroi, twee ploegen die vorig seizoen nog de Play-Offs speelden.


Charleroi en KV Oostende begonnen allebei met drie punten aan speeldag drie van de Jupiler Pro League. De kustploeg voetbalde al prima op het veld van Anderlecht, vorig weekend pakte het zijn eerste driepunter tegen Malinwa. Charleroi won dan weer op de openingsspeeldag van Eupen, vorige week werd nipt verloren tegen Union. Bij de thuisploeg kreeg Gholizadeh opnieuw zijn kans, Sakamoto keerde dan weer terug uit blessure bij KVO.

Kustploeg zet goede lijn gretig verder


De bezoekers begonnen prima in het Stade du Pays de Charleroi: Amade mikte de bal al vroeg naast het doelkader, even later dwong Ambrose na een fraaie slalom doelman Koffi tot een eerste redding. Charleroi leek bij zijn eerste kans even later op 1-0 te komen maar de intikker van Kayembe werd terecht afgekeurd wegens buitenspel. De thuisploeg trok nadien het laken wel stevig naar zich toe, op het halfuur was Hubert twee maal de reddende engel bij pogingen op hoekschop en een schot van Andreou. Aan de overzijde viel het doelpunt even later wel: D'Haese kreeg de bal in de zestien meter en met een fraaie pegel vloerde hij Koffi, KVO kwam 0-1 voor. Een stevige reactie van de Zebra's bleef nadien uit, enkel een poging van Nkuba was nog het vermelden waard. Halfweg mocht de kustploeg dromen van een fraaie zes op negen.

D'Haese zet de kustploeg op het halfuur op een 0-1 voorsprong.

Zebra's slaan terug maar laten zich kaas van het brood eten.


Na de pauze was het lange tijd wachten op kansen maar de eerste mogelijkheid leverde wel meteen een doelpunt op. Kayembe kon diep doorstomen, legde panklaar tot bij Nkuba en die werkte de gelijkmaker voorbij Hubert: 1-1 en de schade was meteen hersteld voor Charleroi. Halfweg de tweede periode leverde de eerste Oostendse kans echter ook weer een doelpunt op: Bätzner toonde zich op het middenveld een pak scherper dan zijn tegenstander en werkte na een fraaie combinatie ook prima de 1-2 voorbij Koffi. Still probeerde nadien het tij nog te keren met een pak wissels maar puntenwinst leverde dat niet meer op, in de absolute slotminuut maakte Ndicka er ook nog 1-3 van op de counter. Zo zal de onrust weer wat toenemen in Charleroi, terwijl de kustploeg nu al mag spreken van een geslaagde start.

Scoreverloop:
0-1 (28') D'Haese, 1-1 (55') Nkuba, 1-2 (66') Bätzner, 1-3 (90+6') Ndicka

LEES OOK: 'Charleroi telt zijn geld: kassa rinkelt alwéér'

🔥 Populair bij onze lezers

‘Rugnummer Bakayoko doet wenkbrauwen fronsen’
‘Rugnummer Bakayoko doet wenkbrauwen fronsen’

Zal KV Oostende zich gemakkelijk redden?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

155
155
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

83
83
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

254
254
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

278
278
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

703
703
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

514
514
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1723
1723
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

96
96
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

229
229
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1185
1185
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

776
776
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1190
1190
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

449
449
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

460
460
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

521
521
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws