Vanderhaeghe beleeft droomstart bij uitstekend KVO

door
Vanderhaeghe beleeft droomstart bij uitstekend KVO

Yves Vanderhaeghe beleeft een droomstart met KV Oostende. De kustploeg had geen gemakkelijk programma in de eerste wedstrijden maar na een prima wedstrijd op het veld van Anderlecht, kwamen er zeges tegen KV Mechelen en Charleroi, twee ploegen die vorig seizoen nog de Play-Offs speelden.


Charleroi en KV Oostende begonnen allebei met drie punten aan speeldag drie van de Jupiler Pro League. De kustploeg voetbalde al prima op het veld van Anderlecht, vorig weekend pakte het zijn eerste driepunter tegen Malinwa. Charleroi won dan weer op de openingsspeeldag van Eupen, vorige week werd nipt verloren tegen Union. Bij de thuisploeg kreeg Gholizadeh opnieuw zijn kans, Sakamoto keerde dan weer terug uit blessure bij KVO.

Kustploeg zet goede lijn gretig verder


De bezoekers begonnen prima in het Stade du Pays de Charleroi: Amade mikte de bal al vroeg naast het doelkader, even later dwong Ambrose na een fraaie slalom doelman Koffi tot een eerste redding. Charleroi leek bij zijn eerste kans even later op 1-0 te komen maar de intikker van Kayembe werd terecht afgekeurd wegens buitenspel. De thuisploeg trok nadien het laken wel stevig naar zich toe, op het halfuur was Hubert twee maal de reddende engel bij pogingen op hoekschop en een schot van Andreou. Aan de overzijde viel het doelpunt even later wel: D'Haese kreeg de bal in de zestien meter en met een fraaie pegel vloerde hij Koffi, KVO kwam 0-1 voor. Een stevige reactie van de Zebra's bleef nadien uit, enkel een poging van Nkuba was nog het vermelden waard. Halfweg mocht de kustploeg dromen van een fraaie zes op negen.

D'Haese zet de kustploeg op het halfuur op een 0-1 voorsprong.

Zebra's slaan terug maar laten zich kaas van het brood eten.


Na de pauze was het lange tijd wachten op kansen maar de eerste mogelijkheid leverde wel meteen een doelpunt op. Kayembe kon diep doorstomen, legde panklaar tot bij Nkuba en die werkte de gelijkmaker voorbij Hubert: 1-1 en de schade was meteen hersteld voor Charleroi. Halfweg de tweede periode leverde de eerste Oostendse kans echter ook weer een doelpunt op: Bätzner toonde zich op het middenveld een pak scherper dan zijn tegenstander en werkte na een fraaie combinatie ook prima de 1-2 voorbij Koffi. Still probeerde nadien het tij nog te keren met een pak wissels maar puntenwinst leverde dat niet meer op, in de absolute slotminuut maakte Ndicka er ook nog 1-3 van op de counter. Zo zal de onrust weer wat toenemen in Charleroi, terwijl de kustploeg nu al mag spreken van een geslaagde start.

Scoreverloop:
0-1 (28') D'Haese, 1-1 (55') Nkuba, 1-2 (66') Bätzner, 1-3 (90+6') Ndicka

LEES OOK: Cercle krijgt tik op eigen veld van debuterende Zebra's

Zal KV Oostende zich gemakkelijk redden?

Meest recent

Mulder duidt enorm verschil aan tussen Union en PSV

Union heeft dinsdagavond een geweldig debuut beleefd in de Champions League. Het pakte meteen de ...

3
3
Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

22
22
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

26
26
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

162
162
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

102
102
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

85
85
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

93
93
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

173
173
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

200
200
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

45
45
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

217
217
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

144
144
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

262
262
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

109
109
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

215
215
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

41
41
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

275
275
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

386
386
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1430
1430
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

267
267
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

173
173
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

127
127
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

132
132
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

137
137
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

228
228

Meer sportnieuws