Odoi duidt groot pijnpunt Club Brugge aan

door
Odoi duidt groot pijnpunt Club Brugge aan

Na de overwinningen tegen AA Gent en KRC Genk, werd verwacht dat Club Brugge vertrokken was voor een vlotte start van het seizoen. Maar toen al was er zichtbaar ruimte voor verbetering in het geleverde spel. En nu beginnen ook nog eens de resultaten achter te blijven.


Vorig weekend verloor Blauw-Zwart immers na een wanprestatie op het veld van KAS Eupen. En vrijdagavond liet de titelverdediger ook op eigen veld punten liggen, zo eindigde de West-Vlaamse derby tegen Zulte Waregem op 1-1. Het geleverde spel was weliswaar al iets beter dan tegen Eupen, maar over het algemeen bracht de landskampioen toch weer te weinig. Bovendien was andermaal een sterke Simon Mignolet nodig om een vroege achterstand te voorkomen na enkele individuele fouten.

En die individuele fouten moeten er ook volgens Denis Odoi dringend uit. "Vooral in de eerste helft kreeg Zulte Waregem enkele kansen door slordigheden van onszelf. En dat moeten we zo snel mogelijk kunnen vermijden", reageerde hij op de clubwebstek. "Op achterstand komen is tegen dergelijke ploegen dodelijk, maar dat het momenteel nog niet van een leien dakje loopt is wel duidelijk."

EERSTE COMPETITIEMINUTEN
Odoi startte zelf ietwat verrassend in de basisploeg als controlerende middenvelder. Na een lichte blessure waren het zijn eerste speelminuten van de competitie. Al heeft hij nog wat werk op te knappen om helemaal in topvorm te geraken. "Ik ben blij dat ik opnieuw als verdedigende middenvelder mocht aantreden, maar ik voelde naarmate de tweede helft vorderde dat ook bij mij de kracht ontbrak om nog veel te forceren."

LEES OOK: Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

Hoefkens moet Odoi uitspelen in de defensie ...

Meest recent

'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

54
54
De Mil moet puzzelen: blessuregolf teistert AA Gent

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

14
14
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

217
217
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

204
204
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

233
233
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

228
228
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

114
114
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

74
74
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

73
73
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

88
88
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

57
57
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

35
35
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

253
253
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

261
261
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

89
89
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

412
412
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

271
271
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

171
171
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

80
80
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

48
48
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

184
184
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

86
86
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

261
261

Meer sportnieuws