TRANSFERUURTJE: 'Details CDK-deal bekend, City wil uitpakken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Details CDK-deal bekend, City wil uitpakken'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. Zelf zou de aanvaller tekenen voor 5 seizoen aan een jaarsalaris van 2.3 miljoen euro. Blauw-Zwart zou in totaal zo'n 35 miljoen euro vangen (bonussen inclusief) en zo'n 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Een deel van dat geld zal Club gebruiken om zelf versterking te halen, een nieuwe spits blijft bovenaan de prioriteitenlijst staan.



De landskampioen overweegt echter ook de komst van een extra middenvelder en zou daarvoor strijden met Antwerp FC. Zo maakte transferautoriteit Fabrizio Romano vrijdag bekend dat zowel Club als Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Jurgen Ekkelenkamp. Het jeugdproduct van Ajax komt momenteel voor Hertha Berlijn uit, maar mag daar beschikken voor zo'n 6 miljoen euro. Blauw-Zwart zou dankzij zijn Champions League-deelname echter over de beste papieren beschikken.



Volgens Het Laatste Nieuws is Stefan Strandberg in beeld bij Standard. De 32-jarige Noor zou de verdediging wat extra ervaring moeten bijbrengen. Strandberg is alvast een goedkope opportuniteit, want hij is momenteel een vrije speler nadat zijn contract bij Salernitana niet verlengd werd. Met Ronny Deila zou hij op Sclessin alvast een landgenoot tegenkomen als trainer. 



Volgens La Dernière Heure heeft Union SG zijn zinnen gezet op Oussama El Azzouzi. Deze 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt momenteel uit voor FC Emmen. Hoeveel hij precies moet kosten, is voorlopig niet bekend. Wel lijkt zijn transfer bijna rond, zo woonde hij de match tegen Charleroi al bij. Er zou een contract van drie seizoenen voor hem klaar liggen.

Dani Ramirez werd vorige week aan Zulte Waregem gelinkt en zijn transfer lijkt een kwestie van tijd te zijn. De speler, die in onderling overleg zijn contract verbrak bij Lech Poznan, vertoeft volgens buitenlandse bronnen al in België. Hij legt er dit weekend zijn medische testen af en tekent dan voor drie seizoenen.

BUITENLAND
Manchester City blijft op zoek naar een nieuwe linksback en denkt daarvoor aan Marc Cucurella. Die interesse blijkt ook wederzijds. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Spanjaard zelfs een officieel transferverzoek ingediend en wil hij absoluut vertrekken. Dat maakt de positie van zijn huidige werkgever Brighton er niet bepaald sterker op, desondanks blijven de onderhandelingen zeer moeizaam verlopen door de hoge vraagprijs.



Memphis Depay zou deze zomer wel eens kunnen vertrekken bij FC Barcelona. Volgens de Spaanse tak van ESPN hebben Barça en Juventus zelfs de onderhandelingen opgestart over de transfer van de Nederlander. De Oude Dame heeft zich officieel gemeld voor een transfer van Memphis. Ook Tottenham toonde interesse maar zij worden nu dus allicht afgetroefd.



Espanyol heeft te kennen te gegeven dat Landry Dimata de club mag/moet verlaten. Volgens La Dernière Heure heeft de Nederlandse eersteklasser NEC grote interesse om de aanvaller op huurbasis over te nemen. De naam van Dimata deed de afgelopen weken ook de ronde bij bepaalde Belgische clubs, maar tot op heden viel daar nog niks uit de bus.

LEES OOK: Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

35 miljoen euro voor CDK is een correcte prijs ...

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

33
33
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

8
8
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

58
58
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

41
41
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

72
72
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

41
41
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

88
88
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

33
33
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

82
82
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

49
49
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

185
185
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

376
376
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

56
56
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

220
220
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

41
41
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

102
102
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

99
99
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

632
632
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

268
268
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

185
185
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

162
162
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

335
335
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

48
48

Meer sportnieuws