TRANSFERUURTJE: 'Details CDK-deal bekend, City wil uitpakken'

door
TRANSFERUURTJE: 'Details CDK-deal bekend, City wil uitpakken'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. Zelf zou de aanvaller tekenen voor 5 seizoen aan een jaarsalaris van 2.3 miljoen euro. Blauw-Zwart zou in totaal zo'n 35 miljoen euro vangen (bonussen inclusief) en zo'n 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Een deel van dat geld zal Club gebruiken om zelf versterking te halen, een nieuwe spits blijft bovenaan de prioriteitenlijst staan.



De landskampioen overweegt echter ook de komst van een extra middenvelder en zou daarvoor strijden met Antwerp FC. Zo maakte transferautoriteit Fabrizio Romano vrijdag bekend dat zowel Club als Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Jurgen Ekkelenkamp. Het jeugdproduct van Ajax komt momenteel voor Hertha Berlijn uit, maar mag daar beschikken voor zo'n 6 miljoen euro. Blauw-Zwart zou dankzij zijn Champions League-deelname echter over de beste papieren beschikken.



Volgens Het Laatste Nieuws is Stefan Strandberg in beeld bij Standard. De 32-jarige Noor zou de verdediging wat extra ervaring moeten bijbrengen. Strandberg is alvast een goedkope opportuniteit, want hij is momenteel een vrije speler nadat zijn contract bij Salernitana niet verlengd werd. Met Ronny Deila zou hij op Sclessin alvast een landgenoot tegenkomen als trainer. 



Volgens La Dernière Heure heeft Union SG zijn zinnen gezet op Oussama El Azzouzi. Deze 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt momenteel uit voor FC Emmen. Hoeveel hij precies moet kosten, is voorlopig niet bekend. Wel lijkt zijn transfer bijna rond, zo woonde hij de match tegen Charleroi al bij. Er zou een contract van drie seizoenen voor hem klaar liggen.

Dani Ramirez werd vorige week aan Zulte Waregem gelinkt en zijn transfer lijkt een kwestie van tijd te zijn. De speler, die in onderling overleg zijn contract verbrak bij Lech Poznan, vertoeft volgens buitenlandse bronnen al in België. Hij legt er dit weekend zijn medische testen af en tekent dan voor drie seizoenen.

BUITENLAND
Manchester City blijft op zoek naar een nieuwe linksback en denkt daarvoor aan Marc Cucurella. Die interesse blijkt ook wederzijds. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Spanjaard zelfs een officieel transferverzoek ingediend en wil hij absoluut vertrekken. Dat maakt de positie van zijn huidige werkgever Brighton er niet bepaald sterker op, desondanks blijven de onderhandelingen zeer moeizaam verlopen door de hoge vraagprijs.



Memphis Depay zou deze zomer wel eens kunnen vertrekken bij FC Barcelona. Volgens de Spaanse tak van ESPN hebben Barça en Juventus zelfs de onderhandelingen opgestart over de transfer van de Nederlander. De Oude Dame heeft zich officieel gemeld voor een transfer van Memphis. Ook Tottenham toonde interesse maar zij worden nu dus allicht afgetroefd.



Espanyol heeft te kennen te gegeven dat Landry Dimata de club mag/moet verlaten. Volgens La Dernière Heure heeft de Nederlandse eersteklasser NEC grote interesse om de aanvaller op huurbasis over te nemen. De naam van Dimata deed de afgelopen weken ook de ronde bij bepaalde Belgische clubs, maar tot op heden viel daar nog niks uit de bus.

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

35 miljoen euro voor CDK is een correcte prijs ...

Meest recent

Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

20
20
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

47
47
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

116
116
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

168
168
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

206
206
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

52
52
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

377
377
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

240
240
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

71
71
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

59
59
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

144
144
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

513
513
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

262
262
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

61
61
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

88
88
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

62
62
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

37
37
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

420
420
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

344
344
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

133
133
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

209
209
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

135
135
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

78
78
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

111
111

Meer sportnieuws