TRANSFERUURTJE: 'Details CDK-deal bekend, City wil uitpakken'

341 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Details CDK-deal bekend, City wil uitpakken'

Nu het nieuwe seizoen in de startblokken staat of zelfs al begonnen is, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Na een aanslepende soap van enkele weken, is er eindelijk een doorbraak gevonden rond het dossier van Charles De Ketelaere. Verschillende bronnen bevestigen inmiddels dat AC Milan en Club Brugge dan toch tot een akkoord zijn gekomen. Zelf zou de aanvaller tekenen voor 5 seizoen aan een jaarsalaris van 2.3 miljoen euro. Blauw-Zwart zou in totaal zo'n 35 miljoen euro vangen (bonussen inclusief) en zo'n 12.5% van de mogelijke doorverkoopsom. Een deel van dat geld zal Club gebruiken om zelf versterking te halen, een nieuwe spits blijft bovenaan de prioriteitenlijst staan.



De landskampioen overweegt echter ook de komst van een extra middenvelder en zou daarvoor strijden met Antwerp FC. Zo maakte transferautoriteit Fabrizio Romano vrijdag bekend dat zowel Club als Antwerp zijn zinnen heeft gezet op Jurgen Ekkelenkamp. Het jeugdproduct van Ajax komt momenteel voor Hertha Berlijn uit, maar mag daar beschikken voor zo'n 6 miljoen euro. Blauw-Zwart zou dankzij zijn Champions League-deelname echter over de beste papieren beschikken.



Volgens Het Laatste Nieuws is Stefan Strandberg in beeld bij Standard. De 32-jarige Noor zou de verdediging wat extra ervaring moeten bijbrengen. Strandberg is alvast een goedkope opportuniteit, want hij is momenteel een vrije speler nadat zijn contract bij Salernitana niet verlengd werd. Met Ronny Deila zou hij op Sclessin alvast een landgenoot tegenkomen als trainer. 



Volgens La Dernière Heure heeft Union SG zijn zinnen gezet op Oussama El Azzouzi. Deze 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt momenteel uit voor FC Emmen. Hoeveel hij precies moet kosten, is voorlopig niet bekend. Wel lijkt zijn transfer bijna rond, zo woonde hij de match tegen Charleroi al bij. Er zou een contract van drie seizoenen voor hem klaar liggen.

Dani Ramirez werd vorige week aan Zulte Waregem gelinkt en zijn transfer lijkt een kwestie van tijd te zijn. De speler, die in onderling overleg zijn contract verbrak bij Lech Poznan, vertoeft volgens buitenlandse bronnen al in België. Hij legt er dit weekend zijn medische testen af en tekent dan voor drie seizoenen.

BUITENLAND
Manchester City blijft op zoek naar een nieuwe linksback en denkt daarvoor aan Marc Cucurella. Die interesse blijkt ook wederzijds. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Spanjaard zelfs een officieel transferverzoek ingediend en wil hij absoluut vertrekken. Dat maakt de positie van zijn huidige werkgever Brighton er niet bepaald sterker op, desondanks blijven de onderhandelingen zeer moeizaam verlopen door de hoge vraagprijs.



Memphis Depay zou deze zomer wel eens kunnen vertrekken bij FC Barcelona. Volgens de Spaanse tak van ESPN hebben Barça en Juventus zelfs de onderhandelingen opgestart over de transfer van de Nederlander. De Oude Dame heeft zich officieel gemeld voor een transfer van Memphis. Ook Tottenham toonde interesse maar zij worden nu dus allicht afgetroefd.



Espanyol heeft te kennen te gegeven dat Landry Dimata de club mag/moet verlaten. Volgens La Dernière Heure heeft de Nederlandse eersteklasser NEC grote interesse om de aanvaller op huurbasis over te nemen. De naam van Dimata deed de afgelopen weken ook de ronde bij bepaalde Belgische clubs, maar tot op heden viel daar nog niks uit de bus.

LEES OOK: Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

35 miljoen euro voor CDK is een correcte prijs ...

Meest recent

‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

1
1
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

10
10
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

15
15
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

399
399
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

151
151
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

60
60
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

120
120
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

672
672
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

118
118
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

125
125
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

460
460
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

392
392
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

419
419
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

257
257
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

372
372
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

720
720
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

533
533
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

828
828
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

381
381

Meer sportnieuws