Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

door
Exit Ruud Vormer? Hoefkens reageert

De transfersoap van Charles De Ketelaere hield Club Brugge de voorbije weken stevig in zijn greep. Maar deze week kwam nog meer belangrijk transfernieuws naar buiten. Zo zou de landskampioen bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Ruud Vormer indien een voor hem interessante aanbieding op tafel komt.


De Nederlandse aanvoerder heeft nochtans een lopend contract tot eind dit seizoen. Bovendien startte hij in de eerste twee wedstrijden telkens in de basis. Maar met Casper Nielsen werd recent een flinke concurrent aangetrokken. Daarnaast staan er enkele jongeren klaar op zijn positie én is het allerminst uitgesloten dat Club deze mercato nog een extra middenvelder haalt. De sportieve vooruitzichten voor Vormer zien er dus niet bepaald rooskleurig uit. En dus zou Blauw-Zwart bereid zijn om mee te werken indien de middenvelder een andere uitdaging wil aangaan.

Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd ook coach Carl Hoefkens gepolst naar de situatie. Hij wil Vormer echter niet helemaal afschrijven. "Het respect is enorm voor wat Ruud hier gepresteerd heeft en waarschijnlijk nog zal presteren", vertelde de trainer. "Ruud is op dit moment gewoon één van de spelers in de kern en hij heeft tijdens de voorbereiding exact gedaan wat we besproken hebben. En ook nu traint hij scherp. Maar het is gewoon een concurrentiestrijd waarbij ik als coach keuzes moet maken. En het zou kunnen dat de keuze niet op Ruud valt. Maar dat is bij elke speler zo."

NIELSEN KLAAR
Afwachten dus of Vormer zondag op het veld van Eupen opnieuw in de basis zal staan. Die kans lijkt alvast klein. Zo lijkt Nielsen, vorige week nog invaller, klaar om zijn basisdebuut bij Blauw-Zwart te maken. "Elke speler is klaar om aan die match te starten, behalve Tajon Buchanan, Mats Rits en Antonio Nusa. Dus ja, Casper is ook 100% klaar om eventueel te starten tegen Eupen", aldus Hoefkens.

LEES OOK: 'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Club moet Vormer sowieso aan boord houden ...

Meest recent

Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

34
34
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

94
94
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

438
438
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

101
101
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

28
28
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

254
254
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

160
160
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

654
654
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

238
238
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

313
313
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

185
185
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

98
98
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

574
574
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

245
245
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

120
120
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

536
536
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

456
456
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

678
678
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

252
252
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

528
528
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

354
354
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

96
96
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

563
563
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

389
389
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

114
114

Meer sportnieuws