Real Madrid-aanvaller Cristiano Ronaldo zit er niet mee dat FC Barcelona zich onlangs met Neymar versterkte. De 21-jarige Braziliaanse spits, die onlangs belangrijk was op de Confederations Cup voor de winnaar Brazilië, werd onlangs door Barcelona voor 54 miljoen euro overgenomen van Santos. Real Madrid had eerder ook interesse in Neymar. Ronaldo zit er echter niet mee dat de jongeling bij rivaal Barcelona heeft getekend.
"Neymar naar FC Barcelona? Dat kan mij niet schelen. Het maakt mij ook niet uit of ze één, twee, drie of vier spelers goede spelers halen", zo citeerde
Sport uit de mond van de 28-jarige Ronaldo op een persconferentie in Singapore.
De sterspeler van Real Madrid had wel lovende woorden over voor Barcelona, maar was van mening dat zijn club beter is. Ze hebben een geweldig team, maar voor mij is Real Madrid de beste club en ik houd me dan ook alleen met Real bezig", aldus Ronaldo.
LEES OOK:
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'