Hendry out? 'Club Brugge vindt mogelijke vervanger'

door
Hendry out? 'Club Brugge vindt mogelijke vervanger'

Club Brugge opent zondagmiddag zijn jacht op de vierde opeenvolgende landstitel met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. Ondertussen is de landskampioen nog volop bezig met zijn transferwerk. Zo zou Blauw-Zwart versterking voor de verdediging in het vizier hebben.


Hoewel de zomermercato bijna halfweg is, is Club nog lang niet klaar op de transfermarkt. Zo blijft het afwachten wat er met Charles De Ketelaere zal gebeuren. Indien er voor maandag geen akkoord wordt gevonden, zou zijn transfer naar AC Milan wel eens kunnen afketsen. Maar ondanks de situatie van CDK willen de Bruggelingen nog een extra spits aantrekken. En mogelijk komt er ook nog defensieve versterking bij.

Volgens Het Laatste Nieuws heeft Club zich immers aan het front gemeld voor Joel Ordoñez. De Ecuadoraan is nog altijd maar 18 jaar, maar maakte al flink indruk bij zijn club Independiente del Valle. Onder meer in de Copa Libertadores voor jongeren maakte hij een sterke beurt. Verschillende andere Europese ploegen hebben Ordoñez op de radar staan, maar Blauw-Zwart zou hem al een tijdje volgen en lijkt behoorlijk concreet.

OPVOLGER HENDRY?
Hoeveel het jonge talent precies moet kosten is vooralsnog niet bekend. Ook is voorlopig niet duidelijk of Club al een concreet voorstel neerlegde. Met de mogelijke komst van Ordoñez anticipeert de landskampioen mogelijk op een vertrek van Jack Hendry. Die lijkt ook dit seizoen geen hoofdrol te gaan spelen in de sportieve plannen en zou wel eens kunnen vertrekken, al is daar volgens HLN nog geen definitieve beslissing over genomen.

LEES OOK: 'Leegloop Club Brugge: volgende vertrekkers staan klaar'

Trending:

Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Club moet Hendry gewoon houden ...

Meest recent

Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

0
0
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

149
149
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

243
243
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

59
59
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

173
173
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

623
623
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

196
196
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

334
334
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

642
642
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

411
411
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

196
196
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1369
1369
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

149
149
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

626
626
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

163
163
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

772
772
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

280
280
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

673
673
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

254
254
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

844
844
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

668
668
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

983
983
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

664
664
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

372
372

Meer sportnieuws