Voorzitter Napoli bevestigt definitief afscheid Mertens

door
Voorzitter Napoli bevestigt definitief afscheid Mertens

De voorbije maanden was Napels en bij uitbreiding Italië in de ban van de toekomst van Dries Mertens. De Rode Duivel zag zijn contract bij Napoli op 30 juni aflopen en daardoor leek het elke dag een beetje minder waarschijnlijk dat de topschutter aller tijden nog een tiende seizoen voor zijn geliefde club uit zou komen.


Het is al een lange soap geweest, de dans tussen Mertens en Napoli. De aanvaller verkondigde zelf altijd dat hij liefst van al wou blijven, want hij voelt zich uitstekend in Napels met zijn partner Kat en hun zoontje Ciro, nog maar enkele maanden oud. Alleen wil Napoli deze zomer stevig besparen en dus was het snel duidelijk dat Mertens voor een verlengd verblijf zwaar zou moeten inleveren.

Vanuit het kamp-Mertens bleef het stil wat betreft de onderhandelingen, terwijl Napoli de voorbije weken al liet uitschijnen dat onze landgenoot hun aanbieding afgewezen had. Technisch directeur Giuntoli verklaarde dat ze Mertens 2,5 miljoen euro per jaar geboden hadden, maar dat er geen 'ja' kwam. Desondanks leek de deur voor een nieuw contract toch nog op een kier te staan.

OFFICIËLE RADIO
Maar nu is alle hoop helemaal vervlogen, want in een interview dat zaterdagavond uitgezonden zal worden op Radio Kiss Kiss, de officiële zender van Napoli, bevestigt voorzitter Aurelio De Laurentiis dat Mertens niet meer zal terugkeren. Na negen jaar moet de 35-jarige aanvaller dus op zoek naar een nieuwe werknemer. Hij werd de laatste maanden al aan een aantal clubs gelinkt en nu is het wachten tot hij elders zijn handtekening zet.

LEES OOK: ‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Zal Mertens snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

51
51
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

135
135
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

142
142
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

156
156
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

122
122
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

279
279
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

163
163
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

47
47
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

508
508
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

198
198
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

415
415
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

264
264
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

329
329
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

84
84
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

67
67
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

206
206
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

179
179
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

17
17
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

54
54
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

138
138
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

246
246
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

59
59
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

592
592
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

83
83
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

320
320

Meer sportnieuws