Voorzitter Napoli bevestigt definitief afscheid Mertens

246 stemmen
Voorzitter Napoli bevestigt definitief afscheid Mertens

De voorbije maanden was Napels en bij uitbreiding Italië in de ban van de toekomst van Dries Mertens. De Rode Duivel zag zijn contract bij Napoli op 30 juni aflopen en daardoor leek het elke dag een beetje minder waarschijnlijk dat de topschutter aller tijden nog een tiende seizoen voor zijn geliefde club uit zou komen.


Het is al een lange soap geweest, de dans tussen Mertens en Napoli. De aanvaller verkondigde zelf altijd dat hij liefst van al wou blijven, want hij voelt zich uitstekend in Napels met zijn partner Kat en hun zoontje Ciro, nog maar enkele maanden oud. Alleen wil Napoli deze zomer stevig besparen en dus was het snel duidelijk dat Mertens voor een verlengd verblijf zwaar zou moeten inleveren.

Vanuit het kamp-Mertens bleef het stil wat betreft de onderhandelingen, terwijl Napoli de voorbije weken al liet uitschijnen dat onze landgenoot hun aanbieding afgewezen had. Technisch directeur Giuntoli verklaarde dat ze Mertens 2,5 miljoen euro per jaar geboden hadden, maar dat er geen 'ja' kwam. Desondanks leek de deur voor een nieuw contract toch nog op een kier te staan.

OFFICIËLE RADIO
Maar nu is alle hoop helemaal vervlogen, want in een interview dat zaterdagavond uitgezonden zal worden op Radio Kiss Kiss, de officiële zender van Napoli, bevestigt voorzitter Aurelio De Laurentiis dat Mertens niet meer zal terugkeren. Na negen jaar moet de 35-jarige aanvaller dus op zoek naar een nieuwe werknemer. Hij werd de laatste maanden al aan een aantal clubs gelinkt en nu is het wachten tot hij elders zijn handtekening zet.

LEES OOK: Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Zal Mertens snel een nieuwe club vinden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

14
14
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

9
9
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

79
79
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

24
24
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

224
224
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

87
87
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

186
186
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

85
85
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

149
149
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

170
170
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

78
78
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

34
34
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

91
91
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

244
244
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

659
659
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

169
169
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

219
219
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

153
153
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

117
117
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

198
198
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1065
1065
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

154
154
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

321
321
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

112
112
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

885
885

Meer sportnieuws