Club Brugge-flop voorgesteld bij nieuwe club

door
Club Brugge-flop voorgesteld bij nieuwe club

Tibo Persyn werd in de zomer van vorig jaar door Club Brugge naar België gehaald. De jonge flankspeler werd met aankoopoptie gehuurd van Internazionale, maar dat werd geen succes. Onze landgenoot kwam maar weinig aan spelen toe bij Blauw-Zwart. Uiteindelijk kwam hij maar een schamele 81 minuten in actie.


Dat leidde ertoe dat Persyn vanaf januari doorverhuurd werd aan KVC Westerlo. Maar ook bij de kampioen uit 1B liep het niet zoals verwacht. Hij raakte er aan amper 94 minuten. Persyn staat nog altijd tot midden 2024 onder contract bij Inter, maar op een kans bij de Nerazzurri lijkt hij niet meteen te moeten rekenen. De Italianen moesten dus op zoek gaan naar een oplossing voor de jonge Belg. Die lijkt nu nabij.

Het Nieuwsblad meldde eind vorige maand al dat Persyn op huurbasis op weg was naar FC Eindhoven. De Nederlandse tweedeklasser en Inter zouden een aankoopoptie opnemen in de deal. De speler zou al een bezoekje gebracht hebben aan Eindhoven. Enkel zijn krabbel op het contract ontbrak nog.

KRABBEL GEZET

Die krabbel zou ondertussen gezet zijn, want FC Eindhoven stelt Persyn voor op de officiële clubkanalen. Zoals verwacht wordt de speler voor een jaartje gehuurd van Internazionale. Marc Scheepers, de technisch manager van de Eindhovenaren, is een tevreden man.

"De afhandeling heeft even geduurd maar de komst van Tibo is goed nieuws. Tibo voelt zich op de rechterflank als een vis in het water en past goed in ons systeem. Met deze versterking hebben we ook op de rechterflank een dubbele bezetting, ons team krijgt steeds meer vorm", zegt Scheepers op de clubwebstek.

LEES OOK: Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

Zal Persyn het er goed doen?

Meest recent

Vanaken benoemt verrassende Bruggeling: "Hij was uitstekend"

Hans Vanaken heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het allerhoogste niveau. Na de ...

4
4
Hayen komt met statement na bizar Onyedika-incident

Club Brugge heeft donderdag tegen AS Monaco andermaal voor een memorabele Champions League-avond ...

30
30
"Meesterwerk" - kranten delen 10 op 10 uit aan Club-held

In navolging van Union SG heeft ook Club Brugge serieus indruk gemaakt tijdens de openingsspeeldag ...

65
65
UCL: Doku en co verbrodden terugkeer KDB, Barça wint nipt

Kevin De Bruyne heeft een terugkeer in mineur beleefd op het veld van Manchester City. De Rode ...

37
37
Forbs gelooft ogen niet bij Club-ploegmaat: "Fenomeen!"

Met een 4-1-overwinning tegen AS Monaco heeft Club Brugge meteen de toon gezet bij de start van zijn ...

299
299
L'Equipe lyrisch voor Club: drie spelers met 8 op 10

Club Brugge KV heeft op de openingsspeeldag van de League Phase in de Champions League meteen stevig ...

441
441
Nieuwe grote doorbraak: DAZN vindt akkoord in Vlaanderen

Daags voor de achtste speeldag in de Jupiler Pro League, is een nieuwe doorbraak bereikt in de soap ...

693
693
Enorme domper: comeback De Bruyne eindigt met pijnlijke wissel

In de Champions League keerde Kevin De Bruyne met SSC Napoli donderdagavond terug naar zijn ...

254
254
Smet op Club-show: Hayen grijpt in, uitbrander aan zijlijn

Club Brugge heeft een fenomenale start van zijn Champions League-campagne genomen. De Belgische ...

546
546
Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

428
428
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

204
204
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

79
79
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

263
263
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

282
282
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

155
155
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

289
289
Favoriet Club-Monaco bekend: "60-40 in hun voordeel"

Union SG heeft dinsdag op indrukwekkende wijze zijn campagne in de League Phase van de Champions ...

365
365
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

77
77
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

369
369
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

130
130
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

223
223
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

553
553
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

64
64
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

533
533
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

63
63

Meer sportnieuws