'Westerlo pakt uit met Deens belofteninternational'

door
'Westerlo pakt uit met Deens belofteninternational'

De voorbije seizoenen wisten de nieuwkomers in de Jupiler Pro League regelmatig hoge ogen te gooien, denk maar aan de exploten van Beerschot en Union in hun debuutseizoenen. Ook Westerlo wil zich meteen tonen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau na vijf jaar afwezigheid. De Kemphanen blijven zich deze zomer stevig versterken.


Er streken de voorbije weken toch al enkele behoorlijke aanwinsten neer in het Kuipje. Zo plukten ze Sinan Bolat weg bij AA Gent, werd Bryan Reynolds gehuurd van AS Roma en telden ze 1 miljoen euro neer om de Turkse international Halil Akbunar bij Göztepe weg te kapen. Ook de tiende inkomende transfer van de zomer kan de nodige adelbrieven voorleggen.

Volgens Het Nieuwsblad gaat Westerlo zijn middenveld immers versterken met Nicolas Madsen. De 22-jarige Deen heeft zijn medische en fysieke testen al afgelegd en dus staat niets een transfer nog in de weg. Madsen komt over van FC Midtjylland, waar hij vanuit de jeugd tot de A-kern wist door te dringen. Hij heeft met die club ook vier wedstrijden in de Champions League op zijn teller staan.

HEERENVEEN
Vorig seizoen werd Madsen wel verhuurd aan sc Heerenveen, waar hij een vaste waarde was in de Eredivisie. Hij speelde 25 wedstrijden en gaf één assist. Daarnaast is Madsen ook Deens international bij de U21. Zo speelde hij in maart nog mee tegen de Jonge Duivels en bij de laatste EK-kwalficatiewedstrijden in juni mocht hij ook twee keer opdraven. In totaal heeft hij zes caps achter zijn naam voor Jong Denemarken.

LEES OOK: De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

Goede transfer van Westerlo?

Meest recent

Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

24
24
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

103
103
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

37
37
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

17
17
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

92
92
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

163
163
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

177
177
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

79
79
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

388
388
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

301
301
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

362
362
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

112
112
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

71
71
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

495
495
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

526
526
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

395
395
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

383
383
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

272
272
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2040
2040
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

136
136
Debuut Hayen verpest na zinderende Genkse rollercoaster

Geen fan van kerstvoetbal? Mogelijk bent u het na deze wedstrijd wel geworden. Racing Genk en Club ...

323
323
Winterleegloop bij Zulte? Vandenbroeck reageert

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn al volop bezig met transferdossiers. ...

513
513
Één Club Brugge-speler afgemaakt: “Al maanden slecht!"

KRC Genk en Club Brugge zijn er een spektakelstuk van aan het maken in de Cegeka Arena. Na een uur ...

252
252
De Mil lacht er niet mee en voert druk op bij Gent

KAA Gent hoopt op beterschap in de competitie onder Rik De Mil. De Buffalo’s zagen coach Ivan ...

222
222
Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

KRC Genk en Club Brugge hebben de Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League afgetrapt. De uitploeg ...

245
245

Meer sportnieuws