Dost doet opvallende onthulling over Club Brugge

door
Dost doet opvallende onthulling over Club Brugge

Club Brugge heeft er al een drukke transferzomer opzitten, waarbij ook de nodige spelers het Jan Breydelstadion al verlaten hebben. Eén van de vele vertrekkers was Bas Dost, die zijn aflopende contract niet verlengd zag worden. De 33-jarige spits koos daarop voor een terugkeer naar Nederland, waar hij een contract voor één jaar bij FC Utrecht tekende.


Die keuze was toch enigszins verrassend, want Dost leek heel wat opties te hebben. Zijn naam viel ook bij ex-clubs FC Emmen en Heerenveen, maar ook bij Feyenoord en er zou zelfs interesse geweest zijn vanuit Duitsland, waar de voormalige international in het verleden al voor Wolfsburg en Frankfurt speelde. Dost overwoog zelf ook een andere verrassende mogelijkheid.

Tegenover ESPN geeft hij namelijk toe dat hij met het idee speelde om na zijn Brugse passage te stoppen. "Dat heb ik overwogen. Maar dat wou ik niet, want het laatste seizoen heb ik weinig gespeeld. Daar hield ik niet zo'n fijn gevoel aan over en dan vind ik het zonde om zo te stoppen", vertelt hij. "Plus het feit dat er nog heel wat inzit. Het is nu aan mij om te laten zien wat ik nog steeds kan."

BEWUSTE KEUZE
Dat zal Dost dus in Utrecht doen, waar hij wel voor slechts één seizoen tekende. "Dat is bewust, omdat ik wil zien hoe het hier gaat. Ik ben ervan overtuigd dat het kan werken, maar dat moet ik wel eerst voor elkaar zien te krijgen", verklaart hij zijn keuze.


LEES OOK: Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Goed dat hij niet gestopt is?

Meest recent

Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

6
6
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

56
56
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

38
38
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

82
82
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

23
23
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

220
220
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

78
78
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

184
184
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

497
497
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

86
86
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

81
81
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

70
70
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

56
56
Vandenbempt verbaasd over Anderlecht-ster: “Totaal onverwacht”

RSC Anderlecht speelde bij momenten goed tegen KV Mechelen. Ze wonnen verdiend met 3-1 van KV ...

489
489
STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

122
122
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

44
44
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

111
111
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

50
50
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

319
319
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

56
56
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

62
62
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

118
118
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

38
38
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

295
295
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

222
222

Meer sportnieuws