'Club Brugge legt grof geld klaar voor opvolging CDK'

door
'Club Brugge legt grof geld klaar voor opvolging CDK'

Club Brugge heeft zijn eerste prijs van het seizoen al beet. De landskampioen trok zondagavond op eigen veld immers aan het langste einde in de Supercup door met 1-0 te winnen van bekerwinnaar AA Gent. Ondertussen zijn de Bruggelingen ook nog druk in de weer op de transfermarkt.


Zo is Blauw-Zwart momenteel in afwachting van wat er met Charles De Ketelaere zal gebeuren. Het Brugse goudhaantje wordt nu al weken aan AC Milan gelinkt. En zijn transfer naar de Italiaanse kampioen lijkt steeds dichterbij te komen. Verschillende bronnen melden dat CDK en zijn entourage inmiddels een akkoord hebben gevonden omtrent de persoonlijke voorwaarden. Het wordt dus kwestie van ook een overeenkomst op clubniveau te bereiken.

Tot dusver werden de Milanese aanbiedingen echter als ontoereikend gecatalogeerd. Afwachten of daar snel verandering in komt, maar ondertussen zou Club wel al speuren naar mogelijke vervangers. Sowieso was het de bedoeling om nog een extra centrumaanvaller aan te trekken. De deals omtrent Vedat Muriqi en Benik Afobe vielen immers in het water en dus werkt de landskampioen aan alternatieve pistes.

DURE TARGETS
Vorige week geraakte bijvoorbeeld de interesse in Luis Vazquez (Boca Juniors) en Rasmus Höjlund (Sturm Graz) bekend. En volgens Het Nieuwsblad is die belangstelling nog steeds actueel. Maar beide spelers moeten wel een smak geld kosten. Vazquez heeft bijvoorbeeld een prijskaartje van zo'n 10 miljoen euro rond zich hangen. En ook Sturm Graz zou flink doorvragen voor Höjlund, die zelf wel zou openstaan voor een overgang naar Jan Breydel. Club zal dus de portefeuille moeten bovenhalen, al kan die investering meteen gecompenseerd worden met de verwachte transferopbrengsten van CDK.

LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

67
67
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

204
204
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

135
135
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

158
158
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

251
251
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

79
79
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

614
614
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

308
308
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

198
198
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

317
317
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

220
220
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

384
384
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

362
362
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

490
490
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

426
426
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws