'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

door
'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

Manchester City volgde zich in het voorbije seizoen zelf op als Engels kampioen, maar slaagde er andermaal niet in om met de Champions League aan de haal te gaan. In de komende jaargang wordt dan ook alles gezet op het behalen van succes in het Kampioenenbal. En daarvoor laat de club zich stevig gelden op de transfermarkt.


Nadat de Citizens een jaartje geleden nog naast Harry Kane grepen, hebben ze nu wel een nieuwe topspits beet. Zoals geweten werd Erling Haaland weggekocht bij Borussia Dortmund. Hij moet het speerpunt van de aanvalslinie gaan worden. De Noor zal de concurrentie krijgen van Julian Alvarez, een Argentijns supertalent dat werd overgenomen van River Plate. En om het middenveld te versterken werd Engels international Kalvin Philips weggeplukt bij Leeds United.

Voorlopig lijkt de selectie van coach Pep Guardiola dus voldoende sterk in de breedte. Op korte termijn worden dan ook geen grote aanwinsten verwacht, maar daar kan snel verandering in komen. Enkele spelers zouden immers nog kunnen vertrekken en moeten dus vervangen worden. Dat geldt onder meer voor Nathan Aké. De Nederlandse verdediger staat in de belangstelling van Chelsea FC en de Blues zouden stevig doordrukken voor zijn komst.

LEIPZIG WERKT TEGEN
Moest Aké andere oorden opzoeken, wil City een nieuwe verdediger aantrekken. En daarvoor zou het target inmiddels bepaald zijn. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Engelse kampioen namelijk zijn zinnen gezet op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat heeft een sterk eerste seizoen bij RB Leipzig achter de rug en bewees dat hij de kwaliteiten heeft om het te maken aan de Europese top. Al zal City wel zijn beste beentje moeten voorzetten. Leipzig is voorlopig immers niet bereid om mee te werken aan een vertrek en dus zal er smak geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.

LEES OOK: Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

🚀

City heeft in de breedte de sterkste kern van heel Europa ...

Meest recent

Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

0
0
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

110
110
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

19
19
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

44
44
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

157
157
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

103
103
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

40
40
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

128
128
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

135
135
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

181
181
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1100
1100
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

73
73
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

244
244
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

291
291
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

68
68
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

203
203
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

344
344
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

76
76
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

193
193
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

103
103
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

623
623
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

392
392
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

302
302
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

331
331
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

639
639

Meer sportnieuws