KV Mechelen haalt oude bekende weg bij Union

door
KV Mechelen haalt oude bekende weg bij Union

KV Mechelen is deze zomer begonnen aan een nieuw sportief hoofdstuk onder het bewind van Danny Buijs. De Nederlander werd aangesteld als opvolger van de geliefde Wouter Vrancken. Die besloot om na vier succesvolle jaren zijn geluk te gaan beproeven bij KRC Genk, maar hij vertrok niet alleen uit het AFAS-stadion.


Vrancken had zijn vertrek bij KV Mechelen al een tijdje aangekondigd en de geruchten omtrent een terugkeer naar Genk, waar hij als speler meer dan 50 wedstrijden afwerkte, deden al langer de ronde. Malinwa wou hem ook weinig in de weg leggen. En dus vonden beide clubs vrij snel een overeenkomst. De trainer nam wel een aantal leden van de sportieve omkadering mee naar de Cegeka Arena. Daarbij ook Glenn Vanryckeghem.

Vanryckeghem was aan de slag als fysiek-trainer in Mechelen en leverde in die hoedanigheid goed werk af. Maar inmiddels heeft KVM een opvolger voor hem gevonden. Zo werd donderdag de aanstelling van Dave Lens aangekondigd als physical coach van de A-kern. Die was eerder al actief binnen de Mechelse jeugdopleiding. Vorig seizoen was Lens dan weer aan de slag bij de beloften van Union SG, maar nu keert hij dus terug naar het oude nest.

VOLDOENDE ERVARING
Veel tijd om zich aan te passen zal Lens allicht niet nodig hebben. Zo depanneerde hij destijds ook al bij de eerste ploeg van Malinwa. "Het COVID-virus hield op een gegeven moment bijna de hele staf thuis. Tijdens die periode schoof ik dan even door. Ik ken dus nog wel wat jongens van de huidige kern", klinkt het op de clubwebstek. "Daarnaast heb ik ook al 5 jaar ervaring kunnen opdoen bij KSK Heist. Ik kijk er naar uit om de jongens fysiek klaar te krijgen voor dit seizoen, dat is mijn eerste opdracht."

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KVM gaat volgend seizoen weer meedoen voor een plek in de PO's ...

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

22
22
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

50
50
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

53
53
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

93
93
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

224
224
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

68
68
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

79
79
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

48
48
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

199
199
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

46
46
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

69
69
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

104
104
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

306
306
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

139
139
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

193
193
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

144
144
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

573
573
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

49
49
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

163
163
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

172
172

Meer sportnieuws