Vrancken spreekt zich uit over vertrek Dessers en Thorstvedt

door
Vrancken spreekt zich uit over vertrek Dessers en Thorstvedt

KRC Genk zette zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen woensdag verder met een zege tegen FC Utrecht, maar desondanks blijft nieuwe trainer Wouter Vrancken toch met enkele vraagtekens zitten. Twee weken voor de start van de competitie zijn er immers nog steeds een aantal sterkhouders van wie het de vraag is of ze er in de eerste competitiewedstrijd tegen Club Brugge nog bij zullen zijn.


Zo lijkt er bovendien één en ander te bewegen rond Kristian Thorstvedt. De Noorse middenvelder zou een aanbieding uit de Serie A op zak hebben en snel kunnen vertrekken. Desondanks speelde hij nog gewoon mee tegen Utrecht alsof er niets aan de hand was. "Als je ziet wat er allemaal verteld is – en ik weet niet hoe ver het staat –is het knap dat hij zich vandaag niet heeft ingehouden. Ik heb er met hem over gesproken. Daarin gaf hij aan dat er dingen spelen, maar dat hij ook alles voor Genk zal blijven geven zolang hij er is", bevestigde Vrancken in Het Laatste Nieuws.

DESSERS
En dan is er uiteraard nog Cyriel Dessers. De topschutter van de Conference League pikte als invaller zijn eerste minuten van de zomer mee. Maar het is ook in zijn geval nog steeds niet duidelijk of hij zijn kans wil gaan in Genk of zijn wonderjaar bij Feyenoord wil verzilveren. "Het mag duidelijk zijn dat ik hoop dat hij blijft", maakte Vrancken duidelijk. "Ik heb nog niet specifiek met hem over de toekomst gesproken, maar het is wel de bedoeling om dat vandaag of morgen te doen."

Als Dessers toch zou vertrekken, zal Genk mogelijk nog op zoek moeten naar een nieuwe spits. Dat zal ook afhangen van Paul Onuachu en of die alsnog een transfer versiert. De Nigeriaan was alvast een opvallende afwezige tegen Utrecht, ondanks dat hij in de basis aangekondigd werd. Zijn vervanger Andras Nemeth deed het echter uitstekend en scoorde alweer.

LEES OOK: AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

Zal Dessers bij Genk blijven?

Meest recent

Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

3
3
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

41
41
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

108
108
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

202
202
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

50
50
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

292
292
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

215
215
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

321
321
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

161
161
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

74
74
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

173
173
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

68
68
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

355
355
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

529
529
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

81
81
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

282
282
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

234
234
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

483
483
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

435
435
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

676
676
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

571
571
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

157
157
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

514
514
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

51
51
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

200
200

Meer sportnieuws