'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

door
'PSV stuurt Jonge Duivel definitief door'

Het wordt uitkijken of PSV komend seizoen Ajax het vuur aan de schenen zal leggen, want er is deze zomer heel wat veranderd in Eindhoven. Met Ruud van Nistelrooij is er een nieuwe trainer en die kreeg al een pak fraaie versterkingen voorgeschoteld: Walter Benitez, Xavi Simons, Ki-Jana Hoever, Luuk de Jong en Guus Til streken allemaal al neer. Daarnaast geeft Van Nistelrooij ook enkele jonge Belgen de kans.


Zo mochten bijvoorbeeld net als Yorbe Vertessen ook Johan Bakayoko en Kjell Peersman mee op oefenstage. Die laatste wordt komend seizoen de vierde doelman in de A-kern na Benitez, Joël Drommel en Boy Waterman. Daar is wel een andere Belg het slachtoffer van. De voorbije twee seizoenen was Maxime Delanghe (21) immers derde keeper, maar de Jonge Duivel moest nu thuis blijven en traint met Jong PSV terwijl de hoofdmacht in andere oorden vertoeft.

Aanvankelijk werd gedacht dat PSV de jonge doelman zou gaan verhuren, maar volgens Eindhovens Dagblad is het definitief einde verhaal voor Delanghe in Eindhoven. Hij gaat zijn laatste contractjaar in en PSV is niet van plan om zijn overeenkomst nog te verlengen. Daardoor is de club deze zomer bereid om voor een zacht prijsje mee te werken aan een transfer.

BUITENKANSJE
Delanghe zal wellicht voor enkele honderdduizenden euro's op te halen zijn - Transfermarkt schat zijn waarde momenteel op 300.000 euro. Mogelijk ligt daar dus een buitenkansje voor een Belgische club die een jonge landgenoot een kans wil geven. Delanghe was vijf jaar aan de slag bij PSV, dat hem in 2017 wegplukte uit de jeugd van Anderlecht. Hij kwam nooit in actie voor de hoofdmacht, maar speelde wel 33 keer namens Jong PSV op het tweede niveau.

Moet een Belgische club hem proberen te halen?

Meest recent

'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

19
19
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

104
104
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

62
62
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

325
325
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

242
242
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

145
145
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

17
17
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

371
371
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

277
277
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1088
1088
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

362
362
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

341
341
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

331
331
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

274
274
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

444
444
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

197
197
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

329
329
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

239
239
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

364
364
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3013
3013
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

711
711
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

452
452
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

337
337
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

225
225
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

488
488

Meer sportnieuws