'De Winter op weg naar verrassende Italiaanse club'

44 stemmen
'De Winter op weg naar verrassende Italiaanse club'

Koni De Winter (20) lijkt een van de toekomstige opties te worden in de verdediging van de Rode Duivels. De jonge achterspeler ligt momenteel onder contract bij Juventus, waar hij het afgelopen seizoen zijn debuut mocht maken in de hoofdmacht.


Onze landgenoot mocht opdraven in de Champions League tegen Chelsea en Malmö. De Oude Dame toonde daarmee aan sterk te geloven in de kwaliteiten van De Winter. De speler lokte ondertussen de interesse van andere clubs, maar Juve lijkt niet van plan om De Winter te laten gaan. Onder meer Club Brugge werd afgewimpeld. Een huurtransfer zou Juve dan weer wel zien zitten.

In die context werd Sampdoria door La Repubblica al naar voren geschoven als mogelijk bestemming. Juve zal echter twee keer nadenken voordat het De Winter naar Genoa stuurt. Het afgelopen seizoen werd er met Radu Dragusin al een Juve-speler gestald bij de club, maar de jonge Roemen kwam amper in de plannen voor. Juve zou volgens Het Nieuwsblad echter nog andere opties hebben in Italië om De Winter ervaring te laten opdoen.

EMPOLI

De krant weet namelijk dat Empoli in polepositie ligt om De Winter te huren van Juve. De gesprekken over een huurtransfer (zonder aankoopoptie) zouden positief evolueren. De Winter zou wel eerst zijn overeenkomst in Turijn gaan verlegen. Die loopt momenteel tot midden 2024. Zo lijkt de toekomst van De Winter in Turijn gegarandeerd. Maar eerst dus speelminuten vergaren bij een andere Serie A-club.

LEES OOK: Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend?

Topper in wording?

Meest recent

'Genk incasseert dubbele opdoffer: duo goudhaantjes weg'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

0
0
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

83
83
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend?

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

102
102
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

173
173
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

430
430
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

365
365
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

265
265
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

233
233
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

99
99
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

140
140
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

566
566
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

281
281
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

84
84
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

212
212
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

111
111
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

392
392
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

86
86
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

42
42
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

619
619
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

662
662
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

132
132
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

302
302
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

204
204

Meer sportnieuws